800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyOkruh Jánošík s termálními prameny a výlety do Tater

Bešeňová | Štrbské Pleso | Levoča | Spišský hrad | Svätý kříž | Demänovská dolina | Chopok
Liptovský Mikuláš | Vlkolínec | Valaská Dubová | Oravský hrad | Strečno | Žilina | Terchová | Vrátná dolina

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program

1. den: Odjezd z nástupních míst, příjezd do Bešeňové, ubytování v hotelu kategorie ***, individuální volno, možnost koupání a relaxace v termálním parku Bešeňová (venkovní a kryté bazény s léčivou termální vodou o teplotě od 24 do 39 stupňů Celsia. Vodní atrakce, vířivky, vodopády, perličky, relax centrum, masáže, solarium, wellness centrum). Večeře a nocleh.
2. den: Snídaně, individuální volno k relaxaci v termálním parku nebo účast na celodenním výletu do Vysokých Tater a za poklady Spiše. Příjezd do nejvýše položeného horského střediska ve Vysokých Tatrách - Štrbského Plesa na březích stejnojmenného jezera. Procházka kolem jezera s panoramatickými výhledy na tatranské vrcholy. Zájemci o vysokohorskou turistiku zde mohou setrvat celý den, budou vyzvednuti v podvečer při návratu z výletu. Ostatní pokračují autokarem k historickým památkám Spiše zapsaným na seznamech UNESCO. Návštěva Spišského hradu, největšího hradního komplexu ve střední Evropě, církevního městečka Spišská kapitula a vesničky Žehra s unikátními freskami v kostele sv. Ducha Pokračování do Levoče proslulé nejvyšším dřeveným gotickým oltářem na světě. Návrat do Bešeňové. Koupání v termálních bazénech, večeře a nocleh.
3. den: Snídaně, individální volno k relaxaci v termálním parku nebo možnost účasti na celodenním výletu do Nízkých Tater. Výlet zahrnuje zastávku u unikátního dřevěného kostela ve Sv. Kříži, návštěvu Demänovské doliny s možností prohlídky Demänovské ľadové jeskyně a krápníkové jeskyně Slobody a dále v případě příznivého počasí výjezd lanovkou pod vrchol Chopku s možností výstupu na hlavní hřeben Nízkých Tater. Návrat do Bešeňové, relaxace v termálním parku, večeře a nocleh.
4. den: Snídaně, individální volno k relaxaci v termálním parku nebo možnost účasti na celodenním výletu na Oravu. Návštěva skanzenu lidové architektury ve Vlkolínci (čistě dřevěná obec), návštěva Valašské Dubové, kde byl v krčmě zajat Juraj Jánošík. Pokračování k Oravskému hradu, jednomu z největších na Slovensku. Možnost prohlídky. Pokračování do hlavního střediska Západních Tater - Zuberce. Možnost prohlídky zdejšího skanzenu lidové architektury. Návrat do Bešeňové, relaxace v termálním parku, večeře a nocleh.
5. den: Snídaně, individální volno k relaxaci v termálním parku nebo možnost účasti na celodenním výletu do Malé Fatry. Nejprve zastávka na Strečně, zrekonstruované hradní zřícenině nad údolím Váhu, dále zastávka v Žilině, metropoli zdejší oblasti s řadou památek, pokračování do rodiště J. Jánošika Terchovej a výjezd do Vrátné doliny, hlavního údolí Malé Fatry. Pěší procházka ve Vrátné dolině. Návrat do Bešeňové, relaxace v termálním parku, večeře a nocleh.
6. den: Snídaně, individální volno k relaxaci v termálním parku. Odpoledne návrat do ČR po trase zájezdu. Příjezd ve večerních hodinách.

Doprava

Plzeň, Rokycany, Beroun (dálnice), Praha, Jihlava, Brno, Prostějov, Olomouc, Hranice n.M., Nový Jičín, Frýdek-Místek, Ostrava

Počasí

Slovinsko

13°C Oblačno

×