800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BUNGALOVY PRIMUS

  • Bungalovy se nacházejí v blízkosti aquaparku
  • Mnoho sportovních a relaxačních aktivit v hotelu Primus

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

nachází se cca 1 km od centra města, v blízkosti termálních lázní a aquaparku.

Vybavení

hotel - restaurace, bar, lobby bar, noční klub Gemina XIII, místnosti pro semináře, prodejna suvenýrů, parkoviště, garáž, sejf na recepci.

Ubytování

renovované 2lůžkové pokoje se sprchou a WC, telefonem, SAT TV, lednicí, terasou, s možností až 2 přistýlek. Dvoulůžkové pokoje bez přistýlky jsou nerenovované.

Stravování

snídaně a večeře formou bufetu, s možností dokoupení obědů, v centrální restauraci.

Sport

v hotelu - bazény s termální vodou, nazývané ,,Vespasianus' - 1 venkovní a několik vnitřních koupališť, dětský bazén, whirlpool, wellness centrum Valens Augusta se stylovou částí - japonskou, indickou, římskou, egyptskou. Saunový svět Flavia - 9 druhů saun, moderní fi tness, aerobic, golf, minigolf, hřiště na košíkovou, volejbal, fotbal, tenis, animace pro děti, jízda na koni, cyklistika, windsurfing. Aquapark Ptuj - 12 vnitřních i venkovních bazénů s termální vodou, několik skluzavek, vířivé vany, podvodní masážní proudy a bazén s umělými vlnami. Hosté mají dále k dispozici sauny, masáže, koupele, parafínové obklady a různé druhy terapií.

Doplňující informace

vstup do Aquapark Ptuj ZDARMA. Pokoj 1/2+2 J.SUITE - prodej na vyžádání. Přihlašovací poplatek 1 EUR/os./pobyt a místní poplatek - cca 1,70 EUR/os./den - dle místní vyhlášky, platí se na místě.

Možnosti ubytování

×