800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY PTUJ

V bezprostřední blízkosti termálních lázní (do 200 m) asi 1 km od centra města Ptuj.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

V bezprostřední blízkosti termálních lázní (do 200 m) asi 1 km od centra města Ptuj.

Ubytování

Apartmány pro 2 osoby typu studia má dvě lůžka, kuchyňský kout vybavený pro základní vaření, lednici, kabelovou TV, vlastní příslušenství. Karavan pro 4 osoby (umístěný ve 4* kempu) má obdobné vybavení, navíc má další pokoj se dvěma lůžky a terasu.

Vybavení

V ceně je zahrnut vstup do termálního parku s venkovními i krytými bazény s termální vodou a rozsáhlým systémem skluzavek, různé druhy sauny. Za úplatu jsou možné masáže, zábaly a další terapie. K dispozici je zdravotní centrum s lékařským dohledem. Klienti mají také možnost využít za zvýhodněnou cenu nabídku bazénů a wellness v hotelu Primus. Centrální restaurace, kavárna.

Stravování

Klienti z bungalovů mají polopenzi v centrální restauraci (snídaně bufet, večeře výběr ze 3 menu), v apartmánech stravování individuální.

Sport a zábava

Relaxace v termálních lázních, jízda na koni, cyklistika, windsurfing, veslování na jezeře, k dispozici jsou kryté i otevřené tenisové kurty, stolní tenis, mini golf, hřiště na různé míčové hry, bowling, rybaření, hudba, animace, letní divadlo a další kulturní akce ve městě. Golfové hřiště s 18 jamkami asi 400 m od bungalovů.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×