800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BUNGALOVY PTUJ

  • Jednoduše vybavené pokoje
  • V ceně vstup do termálního parku

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Doporučení

Jednoduše zařízené bungalovy nacházející se v nejstarším slovinském městě Ptuj jsou ideálním místem ke strávení odpočinkové relaxační dovolené v termálních lázních a zároveň k aktivní dovolené. Bungalovy doporučujeme klientům všech věkových kategorií, ale i rodinám s dětmi.

Poloha

Bungalovy se nachází v nejstarším slovinském městě Ptuj, které je mimo jiné známé pro své léčivé termální prameny, které jsou užívány především k léčbě pohybového ústrojí, neurologického onemocnění a na rehabilitaci revmatických a degenerativních onemocnění. Město s bohatou historií nabízí nespočetné množství možností k podnikání výletů a je vhodným výchozím bodem k pěší turistice, ale i cykloturistice. Bungalovy se nachází v bezprostřední blízkosti, cca 200 m od termálních lázní Ptuj a cca 1 km od centra města.

Strava

Polopenze. Snídaně a večeře se podávají formou bufetu v restauraci Zila, který se nachází cca 150 m od bungalovů.

Ubytování

Bungalovy s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou vybaveny TV, telefonem, trezorem a radiem. Bungalovy vhodné až pro čtyři osoby.

Vybavení

Hosté mají zdarma vstup (dvakrát denně) do Thermal Parku (vzdáleného cca 200 m od bungalovů), který nabízí vodní plochu o rozloze 4200 m2 a největší systém skluzavek ve Slovinsku. Vodní svět nabízí šest vnitřních a šest venkovních bazénů a několik druhů saun. Masáže, zábaly a další terapie (za poplatek). Klienti mají zvýhodněnou cenu vstupu do bazénů a wellness v hotelu Grand Primus. Hostům je k dispozici centrální restaurace, kavárna, bar, tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, hřiště na míčové hry – volejbal, basketbal, házenou, fotbal, bowling, golfové hřiště, animace. Parkoviště.

Možnosti ubytování

×