800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY LIPOV GAJ

  • Příjemné apartmány
  • Velké zázemí pro děti

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Doporučení

Příjemné apartmány nacházející se v regionu bohatém na termální prameny nabízejí strávení klidné dovolené plné relaxace a odpočinku a zároveň velké zázemí pro děti v termálním koupališti, které se nachází přímo v areálu.

Poloha

Apartmány se nacházejí v bezprostřední blízkosti hotelu Lipa, v centru lázeňského střediska. Okolí je vhodné k pořádání výletů, jak pěších, tak cyklistických.

Strava

Polopenze. Snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu v hotelové restauraci hotelu Lipa.

Ubytování

Apartmány s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) se skládají z ložnice a obývací místnosti s plně vybaveným kuchyňským koutem a jsou klimatizovány a vybaveny TV, rádiem, telefonem, trezorem a minibarem. Ubytování vhodné pro dvě až pět osob.

Vybavení

Hosté mohou využívat vybavení hotelu Lipa, který se nachází cca 50 m od apartmánů. V hotelu se nachází restaurace, lobby bar, kavárna, zimní zahrada, wellness (s vodní plochou téměř 1900 m? nabízí vnitřní a venkovní bazény, vířivky s teplou vodou, dětský bazén, řadu atrakcí jako jsou gejzíry, perličky, chrliče, pro děti a milovníky tobogánů je ve venkovní části k dispozici klasický tobogán, rychlá skluzavka a široká skluzavka, teplota vody v bazénech je až 38°C, za poplatek - sauny, masáže), tenisové kurty, půjčovna jízdních kol, parkoviště.

Možnosti ubytování

×