800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL TERMAL

Hotel se nachází na severovýchodě Slovinska v Moravských Toplicích, 5 km od města Murska Sobota. Největší zvláštností je unikátní černá termální voda s výjimečnými léčebnými vlastnostmi.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází na severovýchodě Slovinska v Moravských Toplicích, 5 km od města Murska Sobota. Největší zvláštností je unikátní černá termální voda s výjimečnými léčebnými vlastnostmi.

Ubytování

Hotel disponuje 250 lůžky. Celý hotel je klimatizovaný a polovina pokojů má balkon. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou (vana nebo sprcha, WC, fén), satelitní televizí a minibarem. K vybavení hotelu patří restaurace, aperitiv bar, novinový stánek, vlastní koupaliště se zimní zahradou a saunou.

Vybavení

Golf, tenis basketbal, fotbal, volejbal, fitness, cyklistika, turistika.

Náš názor

Rodinný hotel Termal leží v tichém prostředí lázní Moravské Toplice. Je vhodný pro jednotlivce, rodiny s dětmi i pro páry. Ubytovací kapacita hotelu je 250 komfortních lůžek. Přímo v hotelu se nachází krytý i venkovní bazén, přičemž hoteloví hosté mají neomezený vstup i do aqua parku Terme 3000 s 22 venkovními a vnitřními bazény s celkovou vodní plochou 5 000 m2. Součástí Terme 3000 je léčebné centrum Thermalium, s nímž je hotel Termal přímo propojen spojovací chodbou.

Hřiště

Livada Golf Course

Jen pár kroků od hotelu Livada Prestige si můžete zahrát golf na golfovém hřišti s 18 jamkami Livada, rozkládajícím se na více než 120 akrech. Jamka 9 je nejdelší ve Slovinsku, má téměř 600 metrů (téměř 2000 stop).

Golfové hřiště Livada nabízí nespočet golfového potěšení jak pro začátečníky, tak i pro zkušené hráče. Po nejjednodušší jamce na začátek se hráči setkávají s velkým množstvím vodních překážek, širokými otevřenými fervejemi, zajímavě tvarovanými greeny a obtížnými pískovými překážkami.

Příplatky

green fee svátky a víkendy + 240,- Kč

×