800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILA BARKA - apartmány

  • Vzdálenost od moře je přibližně 50 - 100 m

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Vila Barka se nachází v hotelovém resortu St.Bernardin, který leží mezi městy Piran a Portorož. Portorož je vzdálena cca 1,5 km, Piran cca 2 km. Vila Barka je pátý pavilon hotelového komplexu Vile Park a nabízí ubytování v apartmánech pro 2-4 osoby.

Ubytování

Apartmány mají dvoulůžkovou ložnici, denní místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, SAT/TV, koupelnu s vysoušečem vlasů, klimatizaci, balkon, WI-FI.

Vybavení

Hosté mají k dispozici recepci, restauraci, obchody se suvenýry, dětské hřiště, venkovní bazén pro dospělé i děti, parkoviště. V sezoně hotel zajišťuje animace pro děti (Mini klub).

Stravování

Bez stravy.

Pláž

Travnatá a betonová pláž je vzdálena cca 50 m - 100 m od pavilonů. Lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici za poplatek.

Sport a zábava

V resortu St. Bernardin přímo u hotelu Histrion je vybudován aquapark Laguna Bernardin, o rozloze vodní plochy více jak 1000 m2, což je největší vodní park na slovinském pobřeží. K večerní zábavě mohou hosté využít casino Bernardin. Volný vstup do aguaparku Laguna Bernardin a casina Bernardin mají hosté v ceně.

Možnosti ubytování

×