800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL GOLF CASTLE MOKRICE A DEPANDANCE MOKRICE

Pro náročnější klienty, kteří si rádi vychutnají vysokou úroveň služeb, stylový nábytek, překrásné okolní prostředí a chtějí se pohybovat v prostorách, které byly kdysi hodny pouze králů.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

kompletně přestavěný středověký zámek na hotel vysoké úrovně s pokoji, suitami a apartmány v zámeckých věžích, ze kterých je nádherný výhled na údolí řeky Sava, je obklopen lesy a 200 let starým anglickým parkem s jezerem a sadem, který je součástí golfového hřiště. Zámek se nachází 7 km od známých slovinských lázní a vodního parku Terme Čatež.

Vybavení

recepce, restaurace ve středověkém stylu s mnoha salony a jídelnami, aperitiv bar, vnitřní nádvoří vhodné pro recepce či různé kulturní akce, parkoviště, vinárna, zámecké atrium, konferenční prostory, golfové hřiště, vzdálenost je cca 8 km.

Ubytování

2lůžkové pokoje přímo na zámku nebo v depandanci se sprchou a WC, fénem, SAT/TV, telefonem a minibarem. Luxusní suity a apartmány s ložnicí a obývacím pokojem na vyžádání.

Pro děti

dětské bazény a mnoho různých druhů zábavy ve vodním parku Termální riviéra Terme Čatež.

Náš názor

Pro náročnější klienty, kteří si rádi vychutnají vysokou úroveň služeb, stylový nábytek, překrásné okolní prostředí a chtějí se pohybovat v prostorách, které byly kdysi hodny pouze králů.

Strava

Snídaně:bufetové
Večeře:servírované menu

×