800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL WELLNESS PARK LAŠKO

  • Moderní hotel
  • Nachází se v lázeňském městečku

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

Animační program pro děti i dospělé. Mnoho výhod při pobytu od 7 nocí.

Poloha

centrum cca 500 m, na řece Savinja.

Vybavení

recepce, restaurace, a-la-carte restaurace, společenská místnost, bar, terasa, výtah. komplex bazénů a vodních atrakcí. Bar u bazénu. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A2A/A3A): cca 21 m2, klimatizace, trezor, minibar, sat. TV, telefon, fén, vana nebo sprcha a balkon. 2 oddělená lůžka a pohovka na spaní pro 1 osobu. Dvoulůžkové pokoje (A2B/A3B): cca 21 m2, stejné vybavení jako A2A. S výhledem na řeku. 2 oddělená lůžka a pohovka na spaní pro 1 osobu. Čtyřlůžkové pokoje (A4A): stejné vybavení jako A2A. 2 oddělená lůžka a pohovka na spaní pro 2 osoby. Čtyřlůžkové pokoje (A4B): stejné vybavení jako A2A. S výhledem na řeku. 2 oddělená lůžka a pohovka na spaní pro 2 osoby. Čtyřlůžkové pokoje (A4C): stejné vybavení jako A2A, bez balkonu. S výhledem na řeku. 2 oddělená lůžka a pohovka na spaní pro 2 osoby. Jednolůžkové pokoje (A1A): cca 16 m2, stejné vybavení jako A2A. Mezanin s dvoulůžkem. Jednolůžkové pokoje (A1B): cca 16 m2, stejné vybavení jako A2A. S výhledem na řeku. Mezanin s dvoulůžkem.

Stravování

polopenze. Snídaně i večeře formou bufetových stolů.

Sport/aktivity

zdarma: fitness, denně animační program (jóga, pilates, terapie barvami, aerobik aj.). Za poplatek: půjčovna kol, stolní tenis, tenis.

Internet

WiFi zdarma.

Wellness

zdarma: parní lázeň, sauna, venkovní vodní komplex s vířivkou, divokou řekou a skluzavkami, vnitřní bazény, relaxační zóna, Kneippův bazének. Za poplatek: solarium, beauty centrum.

Děti

2 dětské herny, animační program, hlídání dětí zdarma, miniklub (3–14 let). Dětská postýlka do 2 let zdarma (rezervace v CK).

Další výhody

při pobytu od 7 nocí: 1x půjčení kol zdarma pro celou rodinu, středa/pátek prohlídka místního pivovaru zdarma, půjčení holí k nordic walking zdarma, zdarma 50 min. konzultace s ájurvédským specialistou.

Info

parkování: parkoviště zdarma, garáže cca 5 €/den; domácí zvíře: do 8 kg, cca 20 €/den (rezervace v CK); lázeňská taxa: cca 1,30 €/den/os. od 18 let, 7–17 let 50 % sleva, os.do 6 let zdarma; příjezd/min. délka pobytu: denně/2 noci, 24. 6.–18. 8. denně/3 noci.

Cena zájezdu zahrnuje

ubytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK.

Možnosti ubytování

×