800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ZDRAVILIŠČE LAŠKO

Hotel s pokoji je součástí komplexu Laško, který se nachází v přírodním prostředí s panenskou přírodou v blízkosti řeky Savinji. Od města Laško jen 15 minut příjemnou procházkou.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel s pokoji je součástí komplexu Laško, které se nachází v přírodním prostředí s panenskou v blízkosti řeky Savinji od města Laško jen 15 minut příjemnou procházkou.

Vybavení

recepce, 208 pokojů, 48 pokojů pro tělesně postižené, výtah, restaurace, kavárna, termální bazén s výřivkami, několik druhů sauny, centrum krásy a zdraví s kosmetikou, pedikúrou a masážemi, fitness centrum s gymnastikou, jógou a vodním aerobikem, diagnostické centrum, fyzioterapie, kadeřník, garáž bezplatně, zábavní programy s taneční hudbou, konferenční místnosti.

Služby za poplatek

malá domácí zvířata, transfery do okolí či na letiště, hotelový trezor na recepci, praní prádla, žehlení prádla, donáška jídla na pokoj, pronájem tenisových dvorců, půjčení kol, výlety do okolí.

Ubytování

pokoje s 2 lůžky nebo manželskou postelí, sprcha/vana, WC, vysoušeč vlasů a župan, minibar, kabelová TV, telefon. Některé pokoje mají balkon, internetové připojení, klimatizaci a možnost přistýlky.

×