800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyTERME OLIMIA - APARTHOTEL ROSA

Termální lázně Olimia se nacházejí v nadmořské výšce 375 m v severní části Celjské kotliny. Terme Olimia se nachází nedaleko vesnice Podčetrtek. Voda, která má teplotu 28–36 °C, je plná hořčíku, vápníku a je doporučovaná pacientům s chirurgickými potížemi.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

termální lázně Olimia se nacházejí nedaleko vesnice Podčetrtek. U hotelu Breza**** se nachází wellness centrum Termalija, do kterého je také možné dojít suchou nohou podzemním průchodem.

Vybavení

wellness centrum Termalija u hotelu Breza, recepce, restaurace, podzemní garáže zdarma.

Ubytování

Aparthotel Rosa **** typ A – apt. pro 2–3 os., typ B – apt. pro 2 + 2 os., typ C – apt. pro 3 + 2 os., typ D – apt. pro 4 + 1 os. Všechny jsou vybaveny denní místností, ložnice s rozkl. gaučem, kuchyňka, koupelna s WC, SAT/TV, telefon s přímou linkou.

Pro děti

vodní svět, tobogány, skluzavky.

Náš názor

Vhodné pro náročné klienty, komplex s přímým průchodem do termálů, relaxace, odpočinek, vodní svět, togobány – balzám pro vaši duši.

Služby za poplatek

Sotelia – Balneo centrum Spa Armonia nabízí širokou škálu služeb, kosmetické ošetření obličeje a těla, různé relaxační rituály, anticelulitidní masáže, zeštíhlující zábaly a další druhy masáží. Balneo centrum Olimia Centre of Health v hotelu Breza. Golf, tenis, minifotbal, basketbal, plážový volejbal, badminton, bowling, půjčení kola.

×