800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyTERME OLIMIA - APARTMÁNY VAS LIPA

Termální lázně Olimia se nacházejí v nadmořské výšce 375 m v severní části Celjské kotliny. Terme Olimia se nachází nedaleko vesnice Podčetrtek. Voda, která má teplotu 28 – 36 °C, je plná hořčíku, vápníku a je doporučovaná pacientům s chirurgickými potížemi.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

termální lázně Olimia se nacházejí v nadmořské výšce 375 m v severní části Celjské kotliny. Terme Olimia se nachází nedaleko vesnice Podčetrtek. Voda, která má teplotu 28 – 36 °C, je plná hořčíku, vápníku a je doporučovaná pacientům s chirurgickými potížemi. Hotely Sotelia**** a Breza**** jsou vzájemně propojeny podzemní chodbou. U hotelu Breza**** se nachází wellness centrum Termalija, do kterého je také možné dojít suchou nohou podzemním průchodem. Součástí areálu je aparthotel Rosa **** a apartmány Vas Lipa ***.

Vybavení

wellness centrum Termalija s vodními plochami o rozloze 2000 m2 je největší atrakcí Terme Olimia. Nachází se před hotelem Breza, se kterým je propojeno podzemní chodbou. Nabízí 10 různých saun na dvou podlažích, venkovní a vnitřní bazény, whirlpool, 2 nudistické terasy, vodopády, perličkové koupele, masážní centra, fitness studio, solárium, dětský koutek, restaurace atd. Wellness centrum Termalija je otevřeno po celý rok. Občerstvit se lze v restauraci nazývané Vzemi ergijo, v Kneipp baru nebo v Aqua baru, který má stoličky umístěné přímo v bazénu. Ve vzdálenosti zhruba 1 km od Terme Olimia se nachází Termální park Aqualuna, který poskytuje zábavu pro celou rodinu na 3000 m2 vodní plochy. Najdete zde řadu bazénů s termální vodou, tobogány, nejrůznější skluzavky, bazén s umělými vlnami, zábavní program pro děti, vodní a taneční plochy nebo denní a noční bar. Otevřeno je od 1. května do konce září. Recepce, restaurace, parkoviště.

Služby za poplatek

Sotelia – Balneo centrum Spa Armonia nabízí širokou škálu služeb, kosmetické ošetření obličeje a těla, různé relaxační rituály, anticelulitidní masáže, zeštíhlující zábaly a další druhy masáží. Olimia Centre of Health v hotelu Breza je balneo centrum, ve kterém se provádějí procedury na léčení revmatismu, kloubních onemocnění, pooperačních stavů a různá gymnastická i relaxační cvičení. Rosa je spojena s centrem Termalia, hotelem Breza a wellness centrem hot. Sotelia krytou chodbou. Golf, tenis, minifotbal, basketbal, plážový volejbal, badminton, bowling, půjčení kolo.

Ubytování

Vas Lipa *** tip A – apt. pro 2 os., tip B – apt. pro 3 os., tip C – apt. pro 3+1 os., tip D – apt. pro 2+2 os, tip E – apt. pro 3+2 os. Všechny jsou vybaveny denní místností, ložnice s rozkl. gaučem, kuchyňka, koupelna s WC, SAT/TV, telefon s přímou linkou.

Pro děti

vodní svět, tobogány, skluzavky.

Náš názor

Vhodné pro náročné klienty, komplex s přímým průchodem do termálů, relaxace, odpočinek, vodní svět, togobány – balzám pro vaši duši.

×