800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KLUB

Ačkoliv je Lipica ve skutečnosti malá vesnice, je známá po celém světě díky hřebčínu, kde chovají lipicány. Na světě jich je dnes cca 4000, z toho 700 ve Slovinsku. Dnes je Lipica turistickým centrem, kde si můžete prohlédnout komplex stájí hřebčína, můžete projíždět v kočáře, shlédnout drezuru a Španělskou jezdeckou školu nebo třeba se sami zapsat do jezdeckých kurzů. Lipica je ideální výchozí bod pro podnikání výletů do okolí.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel Klub, postavený v roce 1980 leží v historickém centru Lipice a jeho okolí tvoří nezničená příroda s lipicány.

Vybavení

recepce, restaurace, bar, výtah, parkoviště, sauna, fitness centrum, vnitřní bazén v hotelu Maestoso (vstup zdarma, kromě úterý–zavřeno), obchod se suvenýry.

Služby za poplatek

dětská postýlka, domácí miláčci, stolní tenis. Golfové hřiště – 9 jamek, tenis, kasino, solárium, kurzy jízdy na koni, minigolf. WiFi připojení ve společen. prostorách, čistění oblečení.

Ubytování

jednoduché a upravené 2lůžkové pokoje s manžel. lůžkem s možností přistýlky (délka přistýlky = 170 cm), koupelna (sprcha/WC).

Pro děti

dětské hřiště.

Náš názor

Ačkoliv je Lipica-Sežana ve skutečnosti malá vesnice, je známá po celém světě díky hřebčínu, kde chovají lipicány. Na světě je jich dnes cca 4000, z toho 700 ve Slovinsku. Dnes je vesnička turistickým centrem, kde si můžete prohlédnout komplex stájí hřebčína, můžete se projíždět v kočáře, shlédnout drezuru a Španělskou jezdeckou školu nebo se třeba sami zapsat do jezdeckých kurzů. Lipica je ideální výchozí bod pro podnikání výletů do okolí – jako jsou Postojenské jeskyně, Škocjanské jame, Predjamski hrad, atd.

Strava

Snídaně:servírované
Večeře:servírované, v hotelu vzdáleném cca 50 m

×