800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyTuristika v Julských Alpách a u Jadranu

6-denní zájezd s turistikou a denním přejezdem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odjezd ráno. Průjezd Rakouskem do Itálie. Vycházka u jezera Lago del Predil v italské části Julských Alp. Přejezd průsmykem Predel do Slovinska. Zastávka u pevnosti Kluže. Ubytování v Alphotelu v Bovci pod masivem Kaninu, v hotelu relaxační centrum se saunou. Večeře. Nocleh.

2. den

Snídaně. Odjezd do Trenty v nádherném horském kotli. Výstup podél kaskád Soče k odbočce potoka Mlynarica v mohutném kaňonu. Dále k pomníku dr.Kugyho s vynikajícím výhledem na Jalovec a Mangrt. Po pohodlné cestě k chatě Koča pri izviru Soče, odtud krátký výstup k prameni Soče. Při návratu 3 km procházka nejzajímavějším úsekem smaragdové Soče mezi Mala korita a Velika korita. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.

3. den

Snídaně. Lanovkou na Kanin (2200 m n.m.). Od horní stanice pod skalním oknem Prestreljeniku a přes Konjsko Sedlo až k Domu Petra Skalarja na Kaninu (2260 m n.m.). Návrat k lanovce. Odjezd údolím Soče k Jaderskému moři do luxusních lázních Portorož. Ubytování v hotelu Vile Park, hotel je přímo u moře obklopen nádhernými parky. V ceně ubytování je vstup na hotelovou pláž a do krytého areálu Laguna Bernardin s bazény a vířivkami s mořskou vodou (50 metrů od hotelu). Stravování formou bufetu je v restauraci čtyřhvězdičkového hotelu Histrion (50 metrů od hotelu). Večeře. Nocleh.

4. den

Snídaně. Dopoledne vycházka pobřežní promenádou do Piranu s dochovaným historickým centrem. Náměstí pod vysokou bílou zvonicí je lemováno historickými paláci v benátském stylu. Výstup středomořskými úzkými uličkami až ke starému hradu, ze středověkých hradeb krásná panoramatická vyhlídka na městečko a nádherně modrý Jadran. Odpoledne koupání v moři či v krytém areálu Laguna Bernardin. Večeře. Nocleh.

5. den

Snídaně. Dopoledne koupání v moři či v krytém areálu Laguna Bernardin. Odpoledne pobřežní promenádou přes Piran do Fiesy. Odtud výstup k vyhlídkovému bodu Beli križ s nádherným výhledem až k italskému pobřeží. Při sestupu k hotelu uvidíte Portorož a Piranský záliv jako na dlani. Odjezd do ČR.

6. den

Návrat časně ráno.

Minimální výměna na vstupy

13 EUR.

Počasí

Slovinsko

9°C Mlha

×