800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL AUTOKEMP PIVKA

Turistické letovisko Pivka jama se nachází na jihozápadě Slovinska, v regionu Notranjska. Postaveno je v nádherném smrkovém lese hned vedle ústí do jeskyně Pivka, útulné bungalovy a pěkně upravené tábořiště může přijmout až 700 návštěvníků.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Velmi jednoduché ubytování v bungalovech uprostřed lesa, jehož hlavní výhodou je blízkost přírodních zajímavostí, jako jsou jeskyně Pivka, Postojenské jeskyně, Predjamský hrad, Škocjanské jeskyně a farma Lipica.

Poloha

turistické letovisko Pivka jama se nachází na jihozápadě Slovinska, v regionu Notranjska. Postaveno je v nádherném smrkovém lese hned vedle ústí do jeskyně Pivka, útulné bungalovy a pěkně upravené tábořiště může přijmout až 700 návštěvníků.

Vybavení

recepce, restaurace, parkoviště - bezplatně, sporty: stolní tenis, tenis, volejbal, basketbal, bowling, pronájem kol, venkovní bazén, bazén pro děti, rybolov, jízda na koni, procházky, speleologie, pozorování ptáků. Domácí mazlíček vítaný - pobyt bezplatně, WiFi internet v areálu -bezplatně.

Ubytování

bungalov pro 4 os. – domek s galerií, kde jsou 2 postele přístupné po schodech, 2 postele, kuchyňský kout a jídelní kout, koupelna se sprchou a WC, terasa, parkovací místo u chatky. Bungalov může být obsazen 2 nebo 3 osobami.

Strava

bez stravy, za příplatek snídaně nebo polopenze
Snídaně: servírovaná kontinentální
Večeře: výběr z menu

Pro děti

bazén.

×