800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Rozpis ceny

Zážitky z dovolené Španělska

Přidejte zážitek

Podělte se s ostatními o své zážitky.

Podělte se s námi o zážitky z Vaší dovolené. Zúčastnili jste se faktultativních výletů nebo jste cestovali na vlastní pěst? Poraďte všem, kteří se také chystají na dovolenou do této země, na co by si měli dávat pozor, čeho se vyvarovat nebo kam se určitě podívat. Váš příspěvek pomůže ostatním!Hotel Punta Del Rey je čtyřhvězdičkový, krásný, velký, ale svými (hlavně) španělskými hosty příliš hlučný. Faktem je, že jsme ve věku, kdy nám (s manželkou) trochu vadí hlučné projevy, ale letošní pobyt na "Kanárech" se vymykal normálu. Vlastně to nebylo jen v hotelu, ale po celém ostrově. Potomci Guaučů neberou ohledy na ostatní - cizince, na "vlastní" nemusí, protože jsou všichni stejní, jestli jim vadí jejich hlučné projevy kdekoliv. Procestovali jsme celý ostrov - najezdili jsme autem 800…

Autor: Jaroslav Růžička (75 let), navštíveno 9/2009 Celý zážitek

Po 20 letech manželství jsme se rozhodli výročí svatby oslavit někde u moře. Vyjeli jsme si tedy na Kanárské ostrovy. Pronajali jsme si loď s obsluhou a vyjeli za delfíny. Byla jsem ráda že jsem přežila, můj strach z lodě je napředstavitelný. Ale stálo to za to. Delfíni jsou úchvatní. Budem jezdit každý rok. Rozvod nepřipadá v úvahu, ať je co slavit :-)

Autor: Milena Smolařová , navštíveno 1/2007 Celý zážitek

Na Kanárských ostrovech kousek od hotelu Gloria Palace je pěkný aqapark. Byl tu úžasný vstup - vyfocení s papuškem. Fotku si můžete koupit.

Autor: Kateřina Ševčíková , navštíveno 7/2008 Celý zážitek

krásné palmy na pobřeží

Ač to z ní neuvěřiteně usmálo se na mě štěstí a já dostala dopis ,kde mi bylo oznámeno,že jsem se stala výherkyní poukazu pro dvě osoby na Gran ganariu.Jelikož synové byli dva a já s nimi sama,můj otec doplatil rozdíl 10 000 korun a já mohla ít syny oba sebou.O výhře jsme věděli od května.Bylo to velké těšení,celých půl roku,hlavně starší syn se moc těšil,Napekla jsem cukroví než jsme měli odletět ,vše jsme se synama uklidili a štastně vyrazili na letiště .Jenže synovi se po příletu udělalo…

Autor: Danuše Neumannová (48 let), navštíveno 12/2007 Celý zážitek

Počasí v březnu na Gran Canarii bylo úžasné. Měla jsem z toho strach, ale připadala jsem si tam jako v ráji. Úžasné podmínky na cestování, lenošení i na život. Hned bych se tam odstěhovala.

Autor: Ivana Bendová (31 let), navštíveno 3/2009 Celý zážitek

Uprostřed zahrady stojí domeček pro kočky, které krmí nejen personál, ale hlavně hosté (milovníci koček). Kočky s námi běžně spaly na pokoji, pokud jsme nechali skulinku otevřenou. Jednoho rána jsme kráčeli na snídani kolem domečku a zahlédli světlou kočku na první pohled celou zkrvavenou. Na druhý pohled jsme však zjistili, že se zřejmě zúčastnila bujarého mejdanu veselých hostů a byla celá zlitá Sangrií. To byl přeci krásný zážitek! Lepší kočka "nalitá než zabitá" :-) Po olízání musela být…

Autor: Dana Staňková (42 let), navštíveno 4/2009 Celý zážitek

Křižovatka v Palmanova Mallorca

Letos bylo moře mooc teplé, pláž čista , vše jak má být Mallorca

Autor: Amal Džuga MBA , navštíveno 8/2015 Celý zážitek

Maják na pobřeží při plavbě na Formentorskou pláž

Na Mallorce nabízí CK Fischer celou řadu organizovaných výletů. My jsme si vybrali mimo jiné celodenní výlet autobusem do krápníkových jeskyní Arta (Coves d' Artá) a na severní pobřeží ostrova – Cap de Formentor (s českou průvodkyní a výkladem).
Výlet začínal návštěvou jeskyní poblíž letoviska Canyamel (na čelní straně útesu nad Platja de Canyamel). Údajně jsou tyto jeskyně hezčí a větší, než známější Dračí jeskyně. Alespoň "Královna sloupů" vysoká 22 metrů, je považována za jeden z…

Autor: Dana Valešová (46 let), navštíveno 7/2013 Celý zážitek

Doporučuji (nejen rodinám s dětmi) návštěvu ZOO Safari v Sa Coma. Jde o příjemné zpestření dovolené, se zvířaty zde přijdete do kontaktu takřka bezprostředně, některá si můžete doslova osahat.
Návštěvu safari můžete absolvovat buď autem, nebo turistickým vláčkem. Pokud jedete autem, máte výhodu, že nejste omezeni časem. Počítejte s opicemi, které vám naskáčou na auto a povezou se s vámi.
V případě, že zvolíte vláček, je prohlídka víceméně organizovaná. Dopravu do ZOO zajišťuje…

Autor: Dana Valešová (46 let), navštíveno 7/2013 Celý zážitek

naproti hotelu ulise se samejme obchodama.

nadherna lokolita vzdy kdyz jsme prisli do nejakeho obchodu tak jsme hnedka dostali slevu 10euro.

Autor: Tereza Červinková (19 let), navštíveno 6/2013 Celý zážitek


Počet zážitků na stránku
1-10 z 30
1 2 3
×