800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL REINA CRISTINA

Luxusní hotel, který si zachoval klasický španělský styl s příjemnou atmosférou. Doporučujeme klientům toužícím po klidu stranou turistických středisek a milovníkům historie. Luxusní tradiční hotel ve španělském stylu, patřící k jedněm z nejstarších hotelů v této oblasti. Ve středisku Algeciras, centrum pouhých 5 minut od hotelu. Transfer z letiště do hotelu Cortijo Blanco. Zde nutný přestup na hotelový bus, který klienty zaveze přímo do hotelu Reina Cristina. Služby našeho průvodce pouze na telefonu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Luxusní hotel, který si zachoval klasický španělský styl s příjemnou atmosférou. Doporučujeme klientům toužícím po klidu stranou turistických středisek a milovníkům historie.
Luxusní tradiční hotel ve španělském stylu, patřící k jedněm z nejstarších hotelů v této oblasti. Ve středisku Algeciras, centrum pouhých 5 minut od hotelu. Transfer z letiště do hotelu Cortijo Blanco. Zde nutný přestup na hotelový bus, který klienty zaveze přímo do hotelu Reina Cristina. Služby našeho průvodce pouze na telefonu.

Ubytování

Luxusně zařízené pokoje s klimatizací (individuální), koupelnou/WC, telefonem, TV/sat., trezorem (za poplatek) a balkonem. Maximální obsazenost: Pouze 2 nebo 3 dospělí.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, 2 restaurace (bufet, restaurant ala carte), spolecenská a TV místnost, bar, venkovní bazén s terasou, lehátky a slunecníky, nádherná zahrada.

17000

Stravování

Program all inclusive: – snídaně, obědy a večeře formou bufetu – nápoje k hlavním jídlům (stolní víno, pivo, voda, limonády) – snack 10:00–12:00 a 21:00–24:00 hod. – alkoholické nápoje, koktejly, pivo, víno na barech 08:00–24:00 hod. – odpolední káva, čaj, zákusky 16:00–18:00 hod.

Sport a zábava

Za poplatek tenisový kurt, stolní tenis, pétanque, lukostřelba, minigolf, volejbal, šachy, půjčovna kol, sauna. Na pláži velké množství vodních sportů. Zábava: Animační a zábavní pořady, večerní vystoupení a show. Zajímavosti: Tento hotel s letitou tradicí navštívila v minulosti velká řada slavných osobností, např. španělský král Juan Carlos I. nebo Winston Churchill.

Pláž

Písečná pláž 3 km od hotelu, bezproblémový vstup do moře, hotelový bus na pláž.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Andalusie

25°C Jasno

×