800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SUITES ALBAYZIN DEL MAR

  • Komplex vystavěný v arabsko-andaluském stylu
  • Kvalitní hotel vhodný pro náročnější klienty

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

pohádkový komplex vystavěný v arabsko-andaluském stylu se rozkládá v rozlehlých zahradách, s četnými romantickými zákoutími, nádvořími, fontánami a vodopády. Od pláže a historického centra letoviska je komplex vzdálený asi 1 km a je obklopen hájem pomerančovníků.

Vybavení hotelu

v hotelu najdete vstupní halu s recepcí, WiFi připojení ve společných prostorách zdarma, restauraci, několik tématických barů, diskotéku, konferenční místnost, posilovnu. V hotelových zahradách je hostům k dispozici členitý bazén s umělými jeskyněmi a vodopády, lehátka a slunečníky u bazénu. Pro děti je v hotelu miniklub a dětské hřiště. Za poplatek si můžete zahrát stolní tenis, kulečník nebo stolní fotbal.

Vybavení pokoje

hotel nabízí ubytování v 71 suitách skládajících se z obývací místnosti s vybaveným kuchyňským koutem (lednice, trouba, myčka nádobí, základní nádobí) a 2-3 samostatných ložnic. Pokoje jsou vybaveny klimatizací/topením, koupelnou/WC, telefonem, SAT/TV a balkonem nebo terasou. Standardní obsazení jsou 4 osoby. Pokoje pro 6 osob na vyžádání a pokoje s výhledem na bazén na vyžádání.

Strava

polopenze formou bufetu, možnost dokoupení plné penze.

Náš názor

Kvalitní hotel s velice specifickou až pohádkovou atmosférou určený pro náročnější klienty. Doporučujeme společně s pronájmem auta na celý pobyt - program Fly & Drive. Vice informaci o tomto programu na vyžádání.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1 km

Počasí

Andalusie

21°C Jasno

×