800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ANDALUSIE PRO SENIORY

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Popis typového hotelu: Pěkný nedávno zrekonstruovaný hotelový komplex s příjemnou atmosférou, který se skládá ze dvou budov, se nachází ve středisku Fuengirola, cca 150 m od pláže a promenády, na kterou lze dojít podchodem pod místní komunikací. Nedaleko hotelu jsou obchody, restaurace a bary.

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy do Malagy, transfer do hotelu, ubytování, večeře, nocleh.
2. - 7. den: Snídaně, individuální volno s možností odpočinku nebo účast na některém z fakultativních výletů, večeře a nocleh v hotelu. Termín polodenního výletu v rámci zájezdu bude upřesněn na místě delegátem.
8. den: Snídaně, volno v závislosti na letovém řádu, transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.

Vybavení

Popis typového hotelu: Vstupní hala s recepcí, výtahy, hotelová restaurace, bar, snack bar, WI-FI a internet (za poplatek), místnost s TV, úschovna zavazadel. Uprostřed komplexu v zahradě se nachází velká terasa s bazénem a s lehátky a slunečníky zdarma, vnitřní bazén.

Pokoje

Popis typového hotelu: Pěkné účelně zařízené standardní pokoje s příslušenstvím a s možností přistýlky jsou vybaveny telefonem, klimatizací, SAT TV, fénem, trezorem (za poplatek) a balkonem s výhledem na moře, na bazén nebo do okolí.

Stravování

Polopenze bufetovým způsobem a nápoje k večeři (voda a víno).

Sport a zábava

Popis typového hotelu: Stolní tenis, billiard a tenisový kurt (vše za poplatek).

Pláž

Popis typového hotelu: Pěkná, široká a dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 150 m od hotelu, podchodem pod místní komunikací. Možnost pronajmutí lehátek a slunečníků (za poplatek).

Úvodní informace k destinaci

NAVÍC SI KAŽDÝ SENIOR MŮŽE VZÍT S SEBOU JEDNOHO NESENIORA ZA STEJNÝCH PODMÍNEK !!!
Nejen pro vyznavače aktivní dovolené jsme připravili tuto speciální nabídku jak strávit příjemnou dovolenou ve Španělsku, na jižním pobřeží
Costa del Sol, v oblasti ANDALUSIE, a to i v mimosezónním období - odlety jaro a podzim 2016. Nabídka je
určena především pro občany ve věku 55+, kteří kromě pobytu u moře, procházek po promenádě a odpočinku na pláži mohou v rámci některého z fakultativních výletů navštívit atraktivní místa jako např. Granadu se světoznámou Alhambrou, britskou kolonii Gibraltar, historickou Sevillu, moderní Malagu, aj. Večer si lze zpříjemnit posezením v některé z kavárniček nebo návštěvou představení flamenca.
ANDALUSIE zaujímá jižní část Pyrenejského poloostrova a patří k nejatraktivnějším destinacím, pobřeží Costa del Sol (Sluneční pobřeží) má asi 160 km pláží a malých zátok, výhodou je i příznivé klima a velké množství slunečních dní v roce. Flamenco, kastaněty, tklivé kytarové balady, sněhobílé malebné vesničky uhnízděné vysoko v kopcích, býčí zápasy, téměř každý den v některé vesnici fiesta, lenivé dny proložené siestou a bouřlivé večery s vínem a tancem, to je ANDALUSIE tak, jak ji zná snad každý z literatury či filmu. Dnešní skutečnost lze snad jen doplnit o krásné dlouhé pláže, moře s průzračnou vodou, atraktivní památky, kvalitní ubytování, stovky prosluněných dní a teplých večerů, pestrou nabídku zábavy, množství restaurací s vyhlášenou španělskou kuchyní, barů s nabídkou světoznámých vín a služby na úrovni nejlepších světoznámých letovisek. Je to jedna z největších golfových oblastí v Evropě, je zde více než 40 kvalitních golfových hřišť.

Možnosti ubytování

Počasí

Andalusie

23°C Jasno

×