Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Španělsko | Costa de La Luz | Aracena

Aracena Park Hotel & SPA

   Poloha a popis

   Vybavení

   Hotel pochází z roku 2007. Objekt hostům nabízí celkem 81 pokojů. Areál zahrnuje 12 vil/domů. Po příjezdu do objektu jsou hosté uvítáni ve vstupní hale s recepcí, která je otevřena 24 hodin. Check in/check out je možný 24 hodin. Do většiny poschodí lze vyjet výtahem. Je zde hotelový sejf. Přes WiFi se mohou hosté ve společných prostorách připojit k internetu. V hotelu se nachází restaurace, kavárna, bar a hospoda. Jsou zde i různé obchody. Je zde knihovna. Hosté mohou zaparkovat v garáži nebo na parkovišti. Dále je možné využít prádelnu a kadeřnictví.

   Vybavení pokoje

   V pokojích je klimatizace, ústřední topení a koupelna. Většina pokojů má balkón s krásným výhledem. Také je zde sejf a minibar. Zařízení pokoje doplňuje připojení k internetu, telefon, televize a WiFi. Komfortně vybavené koupelny mají vanu. K dispozici mají hosté také vysoušeč vlasů a kosmetické zrcátko.

   Sport/zábava

   V horkých dnech se mohou hosté osvěžit v bazénu a venkovním bazénu. U bazénu je vířivá vana, ve které se lze příjemně uvolnit a osvěžit. V baru u bazénu lze koupit osvěžující nápoje. V objektu je mnoho možností, jak trávit volný čas. Je tady spa a za poplatek také lukostřelba, jízda na koni, fitness studio, sauna, parní lázeň a masáže.

   Stravování

   V objektu jsou na výběr tyto typy stravování - nocleh se snídaní, polopenze a plná penze. Lze si objednat snídaně.

   Platba

   Jsou přijímány běžné platební karty -Visa, Diners Club a MasterCard.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248