800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY AŇORETA

Anoreta Tourist Apartments se nacházejí v krásné oblasti Axarquia, kde si můžete vychutnat své pláže, průhledné vody, zátoky, útesy.
Apartmány se nacházejí v areálu golfového hřiště Anoreta, které ještě více zvyšuje kouzlo a krásu jejich okolí.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Añoreta Tourist Apartments se nacházejí v krásné oblasti Axarquia, kde si můžete vychutnat své pláže, průhledné vody, zátoky, útesy. Apartmány se nacházejí v areálu golfového hřiště Añoreta, které ještě více zvyšuje kouzlo a krásu jejich okolí.

Ubytování

Společné prostory se zahradou a Bazén
· Parkování
· Individuální klimatizace teplá / studená
· Vnitřní Telefon
· Wifi služby
· Dětská postýlka - zdarma (na vyžádání)
· Plně zařízený apartmány
· Domácí spotřebiče
Snídaňové balíčky, atd. ..

Vybavení

Añoreta Tourist Apartments byly navrženy pro relaxaci a užívání si přírody, jako velký resort se zahradou a bazénem.

1

Zábava

Golf (téměř 100 hřišť na Costa del Sol), tenis, paddle tenis, jízda na koni, vodní sporty, kino.

Hřiště

Baviera Golf

byl navržen José María Cañizaresem, prestižním profesionálním golfistou. Cañizares je jedním z nejvýznamnějších španělských mezinárodních charismatických golfistů, jež se účastnil na 5 turnajích evropského okruhu a 2 mistrovství světa stejně jako se několikrát účastnil v Ryder Cupu.

Baviera GOLF se vyznačuje širokými greeny s mnoha sklony a mnoho nejrůznějších překážek, které nabízejí velkou škálu úderů a provedení ideálních pro golfisty na všech úrovních. Různé typy jamek a nepřekonatelné pohledy jak na Středozemní moře, tak na hory přispívají k tomu, abyste si užíli nezapomenutelný den na GOLF Baviera.

The Aňoreta Golf Course

se nachází ve východní části Málagy, v okrese Axarquia, subtropické oblasti s teplým klimatem po celý rok díky své geografické poloze mezi severními horami a Středozemním mořem přímo na jihu.

Nachází se ve městě Rincón de la Victoria. Anoreta Golf Club je obklopen malými a okouzlujícími městy plných bíle natřených domů. Návštěvníci si mohou prohlédnout města Nerja, Torre del Mar, Alcaucín a Maro, abychom jmenovali alespoň některé, a přírodní park v horách (Parque Natural de las Sierras de Tejeda), který je známý pro své nádherné pohoří Maroma.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 4 km
vzdálenost od Letiště: 20 km
Nákupní možnosti: 5 km

Počasí

Andalusie

21°C Jasno

×