800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY BENAL BEACH

Apartmánový resort, který nabízí něco trochu jiného než ostatní hotelové kapacity. Pohodlné ubytování, s možností se stravovat a ochutnat pravou španělskou/andaluskou kuchyni v okolních tavernách a restauracích. Či si nakoupit za podobné, někdy i lepší ceny (než v Čechách) v místních supermarketech a stravovat se dle vlastního výběru. Hotel se skluzavkami, dobrou polohou blízko centra Benalmadéna.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

v první linii od moře, oddělen silnicí od pláže Santa Ana Beach, cca 300 m, apartmány jsou situovány v letovisku Benalmádena, 200 m od kostela Bil-Bil, arabská architektura ze 17. století umístěna na Plaza de España, v srdci Benalmádeny. Nachází se zde bary, restaurace a nákupní příležitosti. Přístav Benalmádena Marina je vzdálen cca 2 km. Delfinárium v blízkém okolí, letiště v Malaze cca 20 minut. V těsné blízkosti naleznete park Paloma a delfinárium SelwoMarina, cca 1,5 km od areálu je  přístav - centrum nočního života, akvárium SeaLife, dále v okolí naleznete lunapark Tivoli, lanovku, apod.

Vybavení

rozsáhlý areál apartmánů  byl vystavěn v roce 1986, nabízí 1 000 apartmá (letní byty) v 11 patrových budovách, vstupní hala s recepcí, restaurace, WiFi zóna (za poplatek), bar, bar u bazénu, výtahy, SPA, minimarket, 4x venkovní bazén, skluzavky u bazénu, zahrada, terasy na opalování, lehátka a slunečníky u bazénu, parkoviště, herna s PC automaty; fitness centrum (za poplatek) - aerobik. spinning, zumba s lektorem.

Ubytování

studia pro 2 a 3 osoby, apartmány až pro 4 osoby, nabízí individuální klimatizaci/topení (za poplatek), obývací pokoj s jídelním koutem, plně vybavená kuchyňka (mikrovlnná trouba, lednice, varná konvice, nádobí, vařič), TV + trezor za poplatek, pohovka, ložnice, koupelna/WC, terasa nebo balkon. 2x týdně výměna ručníků, osušek, 1x týdně výměna ložního prádla.

Pro děti

dětská postýlka (za poplatek, cca 7 EUR/den), dětský bazén, tobogány a skluzavky do bazénů.

Náš názor

Apartmánový resort, který nabízí něco trochu jiného než ostatní hotelové kapacity. Pohodlné ubytování, s možností se stravovat a ochutnat pravou španělskou/andaluskou kuchyni v okolních tavernách a restauracích. Anebo si nakoupit za podobné, někdy i lepší ceny (než v Čechách) v místních supermarketech a stravovat se dle vlastního výběru. Apartmány se skluzavkami, dobrou polohou blízko centra Benalmádena.

Služby za poplatek

trezor (cca 15 EUR/týden + 6 EUR záloha klíč), internet, WiFi (cca 15 EUR/3 dny, 20 EUR/týden), dětská postýlka, TV (cca 30 EUR/týden), klimatizace na pokoji (cca 49 EUR/týden), SPA (cca 15 EUR vstup na osobu), fitness.

Počasí

Andalusie

29°C Jasno

×