Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Španělsko | Benalmadena Costa

PALMASOL - senioři 55+

  Poloha a popis

  Poloha

  hotel se nachází v centru Benalmadeny, v blízkosti přístavu Puerto Marina, kterému se říká pro množství zátok Malé Benátky. Leží 200 m od pláže s pobřežní promenádou, pouhých 10 minut od vyhlášené části la Carihuela se spoustou rybích restaurací, nádhernou pláží a palmovým hájem.

  Vybavení hotelu

  komfortní 3* hotel superior, vstupní klimatizovaná hala s recepcí, 2 bary, TV místnost s obří obrazovkou, hotelová restaurace, stolní tenis, kulečník, kadeřnictví, jacuzzi, sauna a fitness s výhledem do zahrady, internet. Ve velké překrásné hotelové zahradě je bazén s lehátky a slunečníky a barem.

  Vybavení pokoje

  2- lůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, klimatizace, SAT-TV, telefon, fén, koupelna s WC, lednička (za poplatek - 3 Eur/noc), balkon. Pokoje se 2 přistýlkami vždy 2 postele Queen size 1,35 m široké. (na vyžádání možno zajistit Junior Suitu – oddělená obývací místnost s přímým výhledem na moře).

  DVOULŮŽKOVÝ POKOJ STANDARD S MOŽNOSTÍ 2 PŘISTÝLEK
  2- lůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, klimatizace, SAT-TV, telefon, fén, koupelna s WC, lednička (za poplatek - 3 Eur/noc), balkon. Pokoje se 2 přistýlkami vždy 2 postele Queen size 1,35 m široké.

  Strava

  polopenze formou bufetu, možnost dokoupení plné penze nebo all inclusive.

  All inclusive zahrnuje: snídaně, oběd, večeře, dopolední snack (12:00-13:00), odpolední občerstvení (17:00-18:00), nápoje během těchto jídel (voda, víno, pivo, nealko nápoje), nápoje v baru od 11:00-23:00 (voda, nealko nápoje, víno, pivo, sangria, long drink (místní značky), whisky, rum, gin, vodka, brandy, likéry, káva, čaj....)

  Náš názor

  komfortní hotel s vysokým standardem služeb uspokojí i náročnější klienty, skvělá poloha přímo u přístavu.