800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL TRITON

Pěkný hotel s příjemnou atmosférou a udržovanou zahradou leží v bezprostřední blízkosti pláže i nákupních možností a je ideální pro rodiny s dětmi i dvojice.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Velice pěkný hotel s příjemnou atmosférou a krásnou zahradou se nachází v první linii u pláže, od sportovního přístavu Puerto Marina, který je centrem všeho společenského dění v Benalmadeně, je vzdálen pouze cca 50 m, od obchodního centra asi 200 m.

Středisko

Benalmadena Costa

Vybavení hotelu

Recepce, směnárna, restaurace, bar u bazénu, obchod se suvenýry, kadeřnictví, konferenční sál, internet (za poplatek), WI-FI zdarma na recepci. V krásné rozlehlé zahradě jsou 2 velké bazény - plavecký a panoramatický, se sladkou i mořskou vodou, terasa s lehátky a slunečníky zdarma a dva dětské bazény. Hotel tvoří dvě samostatně stojící budovy.

Pokoje

Prostorné a moderně zařízené standardní pokoje s příslušenstvím a s možností ubytování až 4 osob jsou vybaveny telefonem, fénem, SAT TV, klimatizací (pouze v hlavní sezóně), minibarem, trezorem (za poplatek) a balkonem. V pokoji jsou umístěna dvě široká dvojlůžka pro 2-4 osoby, přistýlka není možná. Většina pokojů má přímý nebo boční výhled na moře, některé pokoje mají výhled do zahrady nebo na přístav.

Stravování

Snídaně, možnost dokoupení večeří nebo obědů bufetovým způsobem s bohatým výběrem jídel.

Sport a zábava

Posilovna zdarma, stolní tenis, sauna, masáže, jacuzzi a dva tenisové kurty (vše za poplatek), animační programy.

Pláž

Pláž se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu a je pokryta hrubozrnným pískem, lehátka a slunečníky (za poplatek).

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 200 m

Počasí

Andalusie

27°C Jasno

×