800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyALBAYT BEACH APARTMENTS

  • Ideální dovolená pro milovníky golfu

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Albayt Beach, komplex luxusních apartmánů vede podél krásné pláže. Nachází se v privilegovaném prostředí v srdci Costa del Sol mezi Estepona a Casares.

Hotel

Areál nabízí nezapomenutelné a idylické přírodním prostředí na pláži. Ve veřejných prostorách se nachází recepce, 2 venkovní bazény pro dospělé a děti, zahrady, v létě bar u bazénu, přímý přístup na pláž, lehátka a slunečníky. Areál se nachází se mezi městy Estepona a Casares na pobřeží Costa del Sol. Moderní a luxusní apartmány v hotelu Albayt Beach mají terasu a nádherný výhled na moře, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a TV se satelitním příjmem. Mají také plně vybavenou kuchyň a vlastní koupelnu s vanou. Albayt Beach komplex je obklopen zahradou. Hosté si mohou vychutnat přímý přístup k pláži.

Pokoje

DELUXE jednoložnicový apartmán
Kapacita 1-4 osoby. K dispozici je 1 ložnice s manželskou postelí a obývací pokoj s rozkládací pohovkou. Kuchyňský kout plně vybavený nádobím a spotřebiči.
Koupelna s kvalitním mramorovou vanou a vysoušečem vlasů. Velká terasa s nádherným výhledem. Kryté parkoviště. Zdarma WIFI.

DELUXE dvouložnicový apartmán
Kapacita 1-6 osob K dispozici je 1 ložnice s manželskou postelí, další ložnice se dvěma samostatnými lůžky a obývací pokoj s rozkládací pohovkou. Kuchyňský kout plně vybavený nádobím a spotřebiči. 2 koupelny s mramorovou vanou a s vířivou vanou a vysoušečem vlasů, sprchový kout. Velká terasa s nádherným výhledem. Kryté parkoviště. Zdarma WIFI.

Zábava

Mnoho golfových hřišť v okolí, golfové zázemí v Albayt Resortu + v areálu hotelu je krytý bazén, venkovní bazén, bazén pro děti a venkovní bazén (se sezónním provozem). K rekreaci slouží také vířivá vana, sauna, finská sauna a fitness centrum. Výlety - Gibraltar, Mijas, Granada ...

Estepona Golf
zajišťuje vyrovnané hrací podmínky pro hráče všech úrovní. Jsme známí našimi skvělými a neustále udržovanými greeny. Na hřišti lze nalézt velmi těžké pary 3, mezi které patří obtížná, ale krásná jamka číslo 14. Za zmínku rovněž stojí výhled na pohoří Sierra Bermeja.
Tou hráčsky nejpřitažlivější jamkou je u nás krátký par 4, jehož green je téměř celý obklopen vodou. Jamka je od vyvýšeného odpaliště vzdálena jen 250 metrů a lze ji hrát jednoduše tak, že zahrajete středním železem na lay up - ale spousta statečných duší má snahu tuto jamku zdolat!
Toto hřiště vlastněné Angličany se již po mnoho let zaměřuje na hráče ze zámoří; tomu odpovídá i personál, který ovládá několik jazyků a zajišťuje tím všem návštěvníkům vřelé uvítání.
Nedávno byla za €400,000 zrenovována klubovna. V její příjemné restauraci, baru a na terasách si můžete dopřát něco ze skvělého výběru jídel z mezinárodní kuchyně, ale také víno a jiné nápoje.

Alcaidesa Links Golf Course
Topografie terénu v Alcaidesa se skládá ze skalnatých strání svažujících se k moři a končící v úžasně krásné pláži, která má téměř 2 km. Značné množství jamek se nachází na pláži mezi písečnými dunami jen částečně
obklopenou vegetací. Jamky 18-jamkové hřiště jsou poskládány jedna za druhou tak, že první jamka začíná u klubovny a až poslední 18. jamka vás k ní přivede zpět. Obtížnost hřiště zvyšují neustále se vyskytující větry v přímořské oblasti.
Z libovolného místa na hřišti je krásný výhled na Středozemní moře, Gibraltarský průliv a severní Afriku.
Na hřišti se nachází 5 třiparových jamek, 8 čtyřparových jamek a 5 pětiparových jamek.

El Chaparral Golf Club
Od svého znovuotevření je El Chaparral Golf Club jedním z nejatraktivnějších golfových klubů na Costa del Sol. Je to výsledkem odhodlání a snahy rodinné firmy Antonia Rubia učinit z El Chaparral Golf Club jedno z nejvyhledávanějších golfových hřišť na Costa Del Sol. Aby toho dosáhli, najali si společnost Aymarich Golf Management, která se stará o více než 25 golfových hřišť po celém Španělsku.
Díky originálnímu návrhu od Pepeho Ganceda je toto hřiště jediným na Costa Del Sol s šesti pary 3, šesti pary 4 a šesti pary 5. Celkový délka hřiště je 6 000 m. Nabízí širokou paletu jamek a je to vskutku náročné hřiště, které od hráčů vyžaduje vysokou úroveň přesnosti a dovedností.
Od momentu, kdy dorazíte do klubu, si můžete užívat nadstandardních služeb: dřevěná střecha zakrývající 90% parkovací plochy, okamžité uvítací služby, servis golfových bagů, školený personál v profesionálně vybaveném obchodě a přívětivé a decentně vyzdobené šatny. Na samotném hřišti pak najdete: jasně vytyčené hřiště, elektrické vozíky s nejnovějším modelem GPS, služby v půjčovně vozíků a školený personál, který Vám bude pomáhat monitorovat hřiště.
Po skončení hry se Vám personál postará o golfový bag, zatímco Vy si můžete užívat výborných služeb a vynikajícího jídla v restauraci s barem, ať už v přívětivém interiéru, či na terasách restaurace obklopených borovicemi a s nádherným výhledem na Středozemní moře.

Finca Cortesin
Hřiště je navrženo Vabellem Robinsonem, měří 6 800 metrů a najdete na něm 18 jamek s více než 100 bunkry. Je to jedno z největších hřišť ve Španělsku. Hráči si zde mohou vychutnat úžasný výhled na hory a moře. Příjemně si na něm zahrají i úplní začátečníci, zároveň je velkou výzvou také pro profesionály. U každé jamky je několik odpališť, což vyvažuje náročnost hřiště a nabízí různé možnosti hry pro všechny úrovně hráčů. Po skončení hry na všech 18-ti jamkách zjistíte, že jste v průběhu hry použili všechny své hole.
Hřiště Finca Cortesin je vybudované na základě ekologicky orientované filozofie. Všechny aspekty pozemku, od rozložení hřiště po nasměrování oken v hotelových pokojích, byly pečlivě naplánovány tak, aby se maximálně využilo bohaté zeleně, která pozemek obklopuje. Bylo sem navezeno 20 druhů rostlin z Pacifiku, jižní Ameriky, Afriky, Číny, Japonska a Středního východu, které nyní tvoří součást místního ekologického systému. Více než hřiště je to tedy jakási zelená svatyně.

El Paraiso Golf Club
Jeden z nejstarších klubů na pobřeží El Paraiso golf byl slavnostně otevřen v roce 1973. Toto různorodé hřiště designéra Gary Playera patří k nejlepším na Costa del Sol a je výzvou pro hráče všech úrovní. Nabízí svěží široké fairways, množství borovic i palem, exotických živočichů či jezera poskytující domov vodním ptákům a golfovým míčkům. Rozkládá se v kopcovitém terénu údolí Paraiso, a ať se podíváte kamkoliv, naskýtají se nádherné výhledy.

Počasí

Andalusie

26°C Jasno

×