800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupiny



VILLA FRIGILIANA

Krásný klidný hotel, který doporučujeme klientům, kteří netouží po přeplněných turistických střediscích, ale po klidné romantické dovolené v Andaluských horách. Tento hotel se nachází v malebné vesničce Frigiliana cca 10 km on Nerji a pobřeží moře. Frigiliana je půvabná andaluská bílá vesnička, která si zachovala svůj typický ráz s malebnými domky, krásnými zahradami, uličkami, obchůdky a restauracemi. Přímo z „vašeho“ hotelu budete mít krásný výhled na okolní hory a národní park Sierra Tejada v kontrastu s bílými domky Frigiliany. K rezervaci tohoto hotelu je nutné objednat auto, služby průvodce pouze na telefonu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tento hotel se nachází v malebné vesničce Frigiliana cca 10 km on Nerji a pobřeží moře. Frigiliana je půvabná andaluská bílá vesnička, která si zachovala svůj typický ráz s malebnými domky, krásnými zahradami, uličkami, obchůdky a restauracemi. Přímo z „vašeho“ hotelu budete mít krásný výhled na okolní hory a národní park Sierra Tejada v kontrastu s bílými domky Frigiliany. K rezervaci tohoto hotelu je nutné objednat auto, služby průvodce pouze na telefonu.

Ubytování

Pokoje mají koupelnu/WC, klimatizaci (individuální), TV/sat., trezor (za poplatek), telefon a balkon nebo terasu. Maximální obsazenost: 3 dospělí, 2 dospělí + 1 dítě.

Vybavení

Hotel si uchoval typický andaluský styl, ovšem se všemi vymoženostmi moderního vybavení, které vám umožní strávit zde velice příjemnou dovolenou. Klientům je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace s terasou s krásným výhledem na okolí, bar, malý venkovní bazén, terasa s lehátky zdarma.

16000

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu.

Pláž

Písečné pláže střediska Nerja cca 10 km od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Náš názor

Krásný klidný hotel, který doporučujeme klientům, kteří netouží po přeplněných turistických střediscích, ale po klidné romantické dovolené v andaluských horách.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Andalusie

21°C Jasno

×