800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyALHAURÍN GOLF HOTEL

Hotel Alhaurín Golf Hotel se nachází v srdci Costa del Sol, pouhých 30 minut od mezinárodního letiště Málaga, 30 minut od Marbella a světoznámého Puerto Banús, jen 15 minut chůze od pláže Fuengirola a jen pár minut od měst Mijas, Alhaurin el Grande a Coín.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel Alhaurín Golf Hotel se nachází v srdci Costa del Sol, pouhých 30 minut od mezinárodního letiště Málaga, 30 minut od Marbella a světoznámého Puerto Banús, jen 15 minut chůze od pláže Fuengirola a jen pár minut od měst Mijas, Alhaurin el Grande a Coín.

Hotel

Golf Alhaurin Hotel nabízí 38 prostorných pokojů, které jsou zařízeny ve stylu, ve kterém převládá pohodlí a dobrý vkus. K dispozici je 5 prezidentských pokojů, 3 pokoje s manželskou postelí a 30 dvojlůžkových pokojů. Naleznete zde různé zasedací místnosti určené pro všechny typy jednání s kapacitou až 200 lidí sedících uvnitř. Tato nabídka je doplněna řadou sportovních zařízení, včetně jednoho 18-ti jamkové a dalšího 9-ti jamkového hřiště, dva tenisové kurty a venkovní bazén.

Pokoje

Lůžka 2,20 m, plně vybavená koupelna a vysoušečem vlasů, klimatizace a topení, Wi-Fi, telefon, mini-bar, satelitní TV, terasa a solárium (prezidentské pokoje).

Zábava

Golf - 40 hřišť v okolí, tenis, koupání, výlety - přírodní rezervace, bílé vesnice.

Hřiště

Mijas Golf
V posledních desetiletích se Mijas Golf stal jedním z nejpopulárnějších golfových komplexů v Evropě. Je znám úžasným stavem svých hřišť a přátelskou atmosférou s úžasnými službami pro své klienty. Obě hřiště, Los Lagos a Los Olivos, se nacházejí v údolí Mijas, severně od Fuengiroly, jen dvacet minut od mezinárodního letiště Málaga a od Marbelly, a 3,5 km od moře. Los Lagos bylo vytvořeno pod vedením Matea Péreze Roblese, jednoho z průkopníků turistického průmyslu na Costa Del Sol. Toto hřiště nabízí široké ferveje s bezpočtem jezírek - od toho se odvíjí jeho název - a vodními překážky, které je možné najít na deváté a osmnácté jamce, a také s mnoha stromy, které jsou strategicky rozmístěny, aby chránily široké greeny. Skvělá ekonomická situace spolu s dobrými výsledky vytvořily příznivou atmosféru pro vybudování nového hřiště, Los Olivos. Los Olivos bylo původně vybudováno mezi léty 1983-84, nicméně nedávno (2000-2001) bylo celé zrenovováno. Hřiště má menší rozlohu a jinačí charakteristiky než jeho bratr. Greeny jsou menší a zvlněné, a jsou dobře chráněné bunkry. Je zde také velký počet olivovníků, strategicky rozmístěných kolem fervejí, což od hráče vyžaduje silné a rovné odpaly. Obě hřiště vzdávají poctu architektově filozofii spočívající v myšlence „těžký par, lehké bogey," tzn. velmi málo roughu, spousta vody a poměrná rovina.

Alhaurín Golf
Golf Alhaurín je velkolepé 18-ti jamkové, par-72 golfové hřiště navržené legendární golfistou Severianem Ballesterosem, které se nachází v jednom z nejkrásnějších míst na pobřeží Costa del Sol, s krásným výhledem na pohoří Sierra de Mijas a Středomoří. Alhaurín Golf má špičkové vybavení, včetně výrazné andaluské Club House, vynikající cvičné 9-ti jamkové, par-3 hřiště. pro všechny věkové a dovednostní kategorie.

Příplatky

Příplatek za polopenzi bez nápojů - 530,- Kč/den.

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 30 min.

Počasí

Andalusie

14°C Jasno

×