800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL STELLA MARIS

Vysokopodlažní apartmánový dům je situován přímo v centru letoviska a to v bezprostřední blízkosti pláže, od které je oddělen pouze pobřežní promenádou a komunikací.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Vysokopodlažní apartmánový dům je situován přímo v centru letoviska a to v bezprostřední blízkosti pláže, od které je oddělen pouze pobřežní promenádou a komunikací.

Ubytování

Příjemně zařízené a dobře vybavené apartmány disponují obývacím pokojem s rozkládací pohovkou, oddělenou ložnicí, kuchyňským koutem s lednicí (nebo oddělenou kuchyňkou s lednicí), koupelnou, WC, telefonem, TV a balkonem nebo terasou. Studia se skládají z jedné místnosti, ve které jsou umístěna 2 lůžka, kuchyňský kout s lednicí, koupelna, WC, telefon, TV a balkon nebo terasa. Všechny apartmány a studia mají klimatizaci s individuální regulací. Úklid je prováděn 5× týdně, výměna ručníků 3× týdně a výměna povlečení 1× týdně.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, restaurace a bar, bazén s terasou a lehátky. Služby za poplatek: fitness, sauna, masáže, internet, trezor. Pro děti: prolézačky na pláži, ZOO v letovisku.

5000

Stravování

Bez stravy. Snídaně: bufetové/kontinentální za příplatek. Večeře: bufetové/servírované za příplatek.

Pláž

10 m od písčité pláže.

Náš názor

Díky velmi výhodné poloze přímo u pláže a rozsáhlým možnostem sportovního i společenského vyžítí a nákupů, doporučujeme těm, kteří chtějí být do určité míry nezávislí a být v centru dění.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Andalusie

14°C Jasno

×