800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVIME HOTEL MARBELLA

Vime Hotel Marbella se nachází v klidné vilové čtvrti nedaleko Marbella, je to ideální hotel, ve kterém strávíte sluncem prozářenou dovolenou.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Vime Hotel Marbella se nachází v klidné vilové čtvrti nedaleko Marbella, je to ideální hotel, ve kterém strávíte sluncem prozářenou dovolenou.

Pokoje

Apartmány s kuchyňkou
Všechny mezonetové apartmány jsou dvoupodlažní a můžou se zde ubytovat až čtyři osoby. V přízemí se nachází obývací pokoj s rozkládací pohovkou, žehličkou, šatní skříňí, koupelnou a terasou. V prvním patře je ložnice se dvěma lůžky (90 x 190) a koupelna s vanou. K dispozici je také 20 m² venkovní solárium.

Hotel

5000 m² areálu hotelu jsou plné krásných zahrad a bazénů, což je skvělé místo pro odpočinek na slunci. Naleznete zde také rodinnou restauraci, která nabízí krajovou kuchyni. Pláže jsou jen několik minut od resortu. Jednou z nejpopulárnějších je Cabopino, ležící jen 2 km od hotelu. V okolí je také několik golfových hřišť.

Zábava

Golf, fitness, sauna, jacuzzi, volejbal, šipky, stolní tenis, koupání v moři, výlety po okolí.

Hřiště

El Chaparral Golf Club

Od svého znovuotevření je El Chaparral Golf Club jedním z nejatraktivnějších golfových klubů na Costa del Sol. Je to výsledkem odhodlání a snahy rodinné firmy Antonia Rubia učinit z El Chaparral Golf Club jedno z nejvyhledávanějších golfových hřišť na Costa Del Sol. Aby toho dosáhli, najali si společnost Aymarich Golf Management, která se stará o více než 25 golfových hřišť po celém Španělsku. Díky originálnímu návrhu od Pepeho Ganceda je toto hřiště jediným na Costa Del Sol s šesti pary 3, šesti pary 4 a šesti pary 5. Celkový délka hřiště je 6 000 m. Nabízí širokou paletu jamek a je to vskutku náročné hřiště, které od hráčů vyžaduje vysokou úroveň přesnosti a dovedností. Od momentu, kdy dorazíte do klubu, si můžete užívat nadstandardních služeb: dřevěná střecha zakrývající 90% parkovací plochy, okamžité uvítací služby, servis golfových bagů, školený personál v profesionálně vybaveném obchodě a přívětivé a decentně vyzdobené šatny. Na samotném hřišti pak najdete: jasně vytyčené hřiště, elektrické vozíky s nejnovějším modelem GPS, služby v půjčovně vozíků a školený personál, který Vám bude pomáhat monitorovat hřiště. Po skončení hry se Vám personál postará o golfový bag, zatímco Vy si můžete užívat výborných služeb a vynikajícího jídla v restauraci s barem, ať už v přívětivém interiéru, či na terasách restaurace obklopených borovicemi a s nádherným výhledem na Středozemní moře. Kvalita greenů na tomto jednom z nejslavnějších hřišť na Costa Del Sol je z velké části dána odbornou péčí agronoma Manuela Pantoji, který nejenže zrekonstruoval část jamek, ale který je také odpovědný za jejich neustálou péči. Stálý úspěch hřiště El Chaparral zajišťuje také výjimečné prostředí, místní infrastruktura, vysokou kvalitu služeb v poměru k ceně. Od každé jamky na tomto hřišti si můžete užívat jedinečného výhledu.
Je tu rovněž k dispozici senzační tréninkové hřiště se světlomety, díky kterým je otevřené až do dvaadvacáté hodiny. Najdete tu dvojí dřevěné tréninkové odpaliště s kapacitou 32 hráčů a také tréninkový green o rozloze 1000 m2 pro dlouhou hru a odpaly z bunkrů.
Slovem senzační lze vůbec nejlépe popsat pocit, jaký máte, když hrajete golf na El Chaparral. Toto hřiště má vybavení na to, aby mohlo hostit všechny soutěžní kategorie od amatérských až po profesionální.

Příplatky

Příplatek za snídani - 190,- Kč/den. Příplatek za jednolůžkový pokoj - 470,- Kč/den.

Počasí

Andalusie

17°C Oblačno

×