800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKrásy Andalusie

Malaga • Gibraltar • Marbella • Nerja • Granada • Cordoba • Sevilla • Jerez • Cádiz • Ronda • Costa del Sol

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Upozornění

Pro návštěvu Gibraltaru a Maroka je nutný cestovní pas.

1. den:

odlet z Prahy do Malagy. Po příletu transfer do hotelu v oblasti Malagy, ubytování a večeře.

2. den:

snídaně. Odjezd podél pobřeží k Gibraltaru, okružní jízda po gibraltarské skále „Rock Tour“ s návštěvou jeskyň Sv. Michala a Opičí nory, volný čas v centru města k bezcelním nákupům. Při cestě zpět zastávka ve známém milionářském letovisku Marbella, prohlídka historického centra – Pomerančovníkové náměstí, promenáda se sochami od Salvadora Dalího, luxusní přístav Puerto Banús. Odjezd na ubytování, večeře v hotelu.

3. den:

snídaně. Odjezd do andaluské bílé vesničky Nerja (krátká prohlídka), pokračování do Granady, prohlídka nejnavštěvovanější památky Španělska - palácového města Alhambra (paláce Nazarí, palác Karla V., zahrady a letohrádek Generalife), procházka historickým centrem města – katedrála a Královská kaple, arabská čtvrť Albaicín, volný čas. Večeře a nocleh v Granadě nebo v okolí.

4. den:

snídaně. Odjezd do Córdoby, prohlídka historického jádra města (jedinečná „mešito-katedrála“, Alcázar katolických králů, židovská čtvrť „judería“ s jedinou dochovanou synagogou v Andalusii, květinové uličky a patia, Římský most), volný čas. Odpoledne odjezd do Sevilly nebo do jejího okolí, ubytování a večeře.

5. den:

snídaně. Prohlídka města Sevilla (největší gotická katedrála na světě s hrobem Kryštofa Kolumba a zvonicí La Giralda, nejstarší evropský královský palác Real Alcázar, Indický archív, židovská čtvrť Santa Cruz), panoramatická projížďka parky Marie Luisy – dějištěm Iberoamerické výstavy 1929, se zastávkou na Plaza Espana. Odpoledne přejezd do města Jérez, návštěva sklípků a ochutnávka slavného andaluského vína Sherry. Odjezd do okolí Cádizu, ubytování, večeře.

6. den:

snídaně, prohlídka nejstaršího evropského města Cádizu – okružní jízda a procházka starým městem (historické opevnění, parky, katedrála, rybí trh). Přejezd do města Ronda – tzv. Královna bílých vesnic - „pueblos blancon“, romantické město postavené ve skalní rozsedlině, dominantou města je impozantní most Puente Nuevo a nejstarší býčí aréna ve Španělsku. Odjezd na pobřeží Costa del Sol, ubytování a večeře.

7. den:

snídaně. Celodenní volno na pobřeží Costa del Sol, možnosti koupání. Večeře v hotelu.

8. den:

snídaně. Volný čas do transferu na letiště, odlet do Prahy.

Možnosti ubytování

Počasí

Andalusie

22°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

Poznáváme Andalusii

Poznáváme Andalusii

Španělsko, Andalusie

Cena od: 24 631 Kč

Pro skupinu:

×