800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CAMPO DE GIBRALTAR

Hodnocení:
8
z 10 na základě 1 recenze
Tento hotel se nachází na pláži ve městě La Linea de la Concepcion. V blízkosti hotelu se naleznete Stadion Victoria a Gibraltarský útes.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tento hotel se nachází na pláži ve městě La Linea de la Concepcion. V blízkosti hotelu se naleznete Stadion Victoria a Gibraltarský útes.

Ubytování

Z balkonů je výhled na moře nebo na bazén. Na pokojích je televize. Nabídka pro obchodní hosty: telefon s přímým voláním a vestavěný trezor. V koupelně je k dispozici ruční sprcha, bidet, toaletní stolek se zrcadlem a vysoušeč vlasů. V hotelu je dále k dispozici například: minibar, klimatizace a psací stůl. Také je zajištěn úklid na pokoji a na vyžádání rovněž buzení telefonem.

Vybavení

V hotelu City Hotel Campo de Gibraltar je bazén. Ve veřejných prostorách je za poplatek k dispozici vysokorychlostní pevné i bezdrátové připojení k internetu. Obchodní hosté mají v tomto 3.5 hvězdičkovém hotelu k dispozici: malé zasedací místnosti a služby pro obchodníky. Součástí hotelu ve městě La Linea de la Concepcion je restaurace a bar v blízkosti bazénu. Za poplatek mohou hosté využít možnost parkování. Vybavení pro konference a jednání: výstavní prostory a konferenční místnosti. Služby na vyžádání: rozšířené recepční služby, směnárna a zapůjčení počítače.

Zábava

Hotel nabízí následující možnosti rekreace: venkovní bazén. Přímo v hotelu nebo v jeho blízkosti jsou k dispozici níže uvedené rekreační aktivity (které mohou být zpoplatněné). Aerobic, Golf, Jízda na motorových člunech, Plachtění, Plavání, Plavba na lodi, Pozorování velryb, Rybaření, Tenis.

Hřiště

Alcaidesa Links Golf Course

Topografie terénu v Alcaidesa se skládá ze skalnatých strání svažujících se k moři a končící v úžasně krásné pláži, která má téměř 2 km. Značné množství jamek se nachází na pláži mezi písečnými dunami jen částečně obklopenou vegetací. Jamky 18-jamkové hřiště jsou poskládány jedna za druhou tak, že první jamka začíná u klubovny a až poslední 18. jamka vás k ní přivede zpět. Obtížnost hřiště zvyšují neustále se vyskytující větry v přímořské oblasti. Z libovolného místa na hřišti je krásný výhled na Středozemní moře, Gibraltarský průliv a severní Afriku.

Recenze

8
12. říjen 2011 / PETR JAKEŠ

Výlet na Gibraltar

Naprostá spokojenost, blízko Gibraltaru, okolí vhodné na procházky a turistiku.

Celá recenze >

Počasí

Andalusie

25°C Jasno

×