800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyATALAYA PARK HOTEL

Hotel se nachází na pláži mezi městy Marbella a Estepona. V okolí hotelu naleznete 50.000 m2 exotické subtropické zahrady. V jasných dnech je jasně viditelný Gibraltar a dokonce i africký kontinent.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází na pláži mezi městy Marbella a Estepona. V okolí hotelu naleznete 50.000 m2 exotické subtropické zahrady. V jasných dnech je jasně viditelný Gibraltar a dokonce i africký kontinent.

Ubytování

Většina pokojů nabízí nádherné výhledy na moře, do zahrady nebo na hory, pokoje jsou klimatizované a obsahují mini-bar, trezor, satelitní TV, telefon, koupelnu / WC s vysoušečem vlasů. hotelové služby. Prádelna a čistírna. Vysoká židle a postýlky. Hlídání dětí (služba na vyžádání). Lékaře. Kadeřnictví, butiky a obchody. Domácí zvířata jsou povolena.

Vybavení

Atalaya Park hotel má 475 pokojů, dvě 18 jamková hřiště, konferenční centrum, 3 restaurace, 2 bary 6 plaveckých bazénů vč 3 dětských.

Zábava

Golfové hřiště, další golfová hřiště v okolí. Hotel nabízí širokou škálu sportovního vyžití pro hosty, včetně 2 venkovních a 2 bazénů pro děti, 1 krytý bazén, drivingrange a putting green, 9 tenisových kurtů, 1 travnaté fotbalové hřiště (schválené FIFA), hřiště na volejbal, tělocvičnu, saunu a turecké lázně. Během dne pestrý sportovní program a activity. Každý večer různou tématickou zábavu pro volný čas, včetně Flamenca a živé muziky. K dispozici je i mini-klub pro děti od 4 do 12 let.

Sport a zábava

Atalaya Golf & Country Club International

Hřiště bylo vytvořeno v roce 1968 a kvalifikovaný pozemní personál nejen zachoval kvalitu hřišť v dalších letech, ale vytvořil i perfektní atmosféru kolem klubovny s krásnými fontánami obklopenými barevnými záhony květin.

Klub je snadno k nalezení na cestě do Benahavís.

Klub nabízí v pozadí úžasnou kulisu pohoří Sierra Blanca. jeho dvě nádherná 18-ti jamková hřiště - Atalaya Old Course a Atalaya New Course - jsou lemovány vzrostlými eukalypty, palmami a kaktusy a růžovými a bílými azalkami, které vyplňují vzduch nezapomenutelnou a omamnou vůní.

Příplatky

polopenze 280,- Kč/den

Počasí

Andalusie

29°C Jasno

×