800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL DON CARLOS LEISURE RESORT & SPA

  • Elegantně zařízené pokoje
  • Velká exotická zahrada

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

​Tento luxusní hotel se nachází upřostred vzrostlé tropické zahrady, která navazuje na krásnou písečnou pláž, asi 11km od centra Marbelly. Mezinárodní letiště v Malaze je vzdálené 45km.

Vybavení hotelu

​V hotelu nechybí vstupní hala s recepcí, 6 restaurací s různým zaměřením, bary, obchod se suvenýry, kadeřnický salon a 10 konferenčních sálů, El Tennis & Sports Club, fitness centrum. V resortu je pro hosty připraveno Don Carlos Spa Centrum, které nabízí velké množství masáží, různých procedur vč.ayurvedy, kosmetické ošetření, manikůru, pedikůru.

Vybavení pokoje

Hotel disponuje celkem 243 elegantně zařízenými pokoji laděných do teplých tónů. Pokoje jsou standardně vybavené koupelnou/WC, župany, ručníky, vysoušečem vlasů, LCD/TV, CD přehrávačem, wifi připojením k internetu, minibarem, klimatizací

Stravování

​Snídaně formou bohatého bufetu. Možnost příplatku za polopenzi nebo plnou penzi.

Sport a zábava

​Pro Vaši zábavu a sport hotel nabízí dětský bazén, dětský koutek (možnost tenisových lekcí s učitelem, možnost hlídání dětí za poplatek, možnost vodních sportů i pro děti). V tropické zahradě se nachází vyhřívaný bazén s terasou, lehátky a slunečníky zdarma, velká terasa s velkým plaveckým bazénem, dětský bazén, fitness centrum, sauna zdarma, masáže, 10 tenisových kurtů. V okolí hotelu najdete dvacet 18-ti jamkových golfových hrišť.

Pro děti

Pro děti je zde zdarma každý den (25.3.-30.9.) připraven dětský CLUB MARE KIDS pod dozorem zkušených animátorů, který je rozdělený na 3 části: 1. CLUB WILLY - pro děti 3-6 let 2. CLUB SAILOR - pro děti 7-9 let 3. CLUB SURFER - pro děti 10-12 let

Náš názor

​Luxusní hotel uprostřed velké exotické zahrady blízko moře uspokojí i ty nejnáročnější golfisty a ocení ho především také Váš negolfový doprovod.

Možnosti ubytování

Počasí

Andalusie

22°C Jasno

×