800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SAN CRISTOBAL

Luxusní hotel s ideální polohou přímo v centru střediska Marbella doporučujeme klientům, vyhledávajícím zábavu a poznání v přilehlém centru. Hotel se nachází na hlavní třídě střediska Marbella, v bezprostřední blízkosti historického centra, které se vyznačuje typickým andaluským rázem s malebnými uličkami a dekoracemi. V centru naleznete také velké množství obchodů, restaurací a barů, kde můžete vychutnat tamější typickou atmosféru.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Luxusní hotel s ideální polohou přímo v centru střediska Marbella doporučujeme klientům, vyhledávajícím zábavu a poznání v přilehlém centru.
Hotel se nachází na hlavní třídě střediska Marbella, v bezprostřední blízkosti historického centra, které se vyznačuje typickým andaluským rázem s malebnými uličkami a dekoracemi. V centru naleznete také velké množství obchodů, restaurací a barů, kde můžete vychutnat tamější typickou atmosféru.

Ubytování

Všechny pokoje mají klimatizaci/topení (individuální), telefon, trezor (za poplatek), koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, TV/sat., balkon. Maximální obsazenost: 3 dospělí, 2 dospělí + 1 dítě.

Vybavení

Moderní hotel městského rázu, ovšem zcela zvukově izolován od venkovního ruchu. Vstupní hala s recepcí, bar, salon, restaurace, konferenční místnost, malé patio, vlastní parkoviště.

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře menu.

Sport a zábava

Samotný hotel nemá žádné sportovní vybavení. V blízkosti golfová hřiště (8 km). Zábava: Nepřeberné možnosti v centru obklopujícím hotel. Zvláštnosti: Několik minut chůze od hotelu známé náměstí Los Naranjos, historické monumenty z XVI., XVII., a XVIII. století, typické andaluské domy a dekorace s nezapomenutelnou atmosférou.

Pláž

Písečná pláž střediska Marbella vzdálena pouhých 250 m.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Andalusie

23°C Skoro jasno

×