800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LAS CHAPAS

  • Vzdálenost od písečné pláže je 900 m
  • Hotel je umístěn v piniovém háji, na klidnějším místě

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

900 m od písčité pláže, pěšky cca 10 minut chůze, nutno přejít místní komunikaci, hotel je umístěn v piniovém háji, na klidnějším místě, 100 m od golfového hřiště Santa Maria, centrum Marbelly pouhých 15 minut, letiště v Malaze cca 80 minut.

Vybavení

vstupní hala s recepcí, bufetová restaurace, bary, salon s TV, čítárna, internet a WiFi (za poplatek), bazény, lehátka a slunečníky u bazénu, dětské bazény se skluzavkami, sportovní multifunkční hřiště (tenis, basketbal, fotbal, volejbal), stolní tenis, minigolf, tělocvična, denní a večerní animační programy. 

 
 

100

Ubytování

hotel se skládá ze dvou budov 6patrové Las Chapas se 115 pokoji a  Palacio Del Sol, 4patrová budova s 215 pokoji. Pokoje nabízí klimatizaci, koupelnu /WC, SAT/TV, telefon, trezor (za poplatek), balkon nebo terasa.

 
 
 

Pro děti

dětské bazény, skluzavky a tobogánky do bazénu, dětské hřiště.

Náš názor

Ideální hotel pro strávení rodinné dovolené,pestré vyžití v hotelu i pro sportovně založené klienty, blízkost golfových hřišť, zajímavá místa, která vyzývají k návštěvě.

Strava

Snídaně:bufetové
Obědy:bufetové (v rámci all inclusive)
Večeře:bufetové
All inclusive:snídaně, obědy a večeře formou bufetu, nápoje k jídlu (voda, pivo, víno, nelako), nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby během dne, animační programy.

Služby za poplatek

trezor, internet, WiFi.

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 1 h 20 min.

Počasí

Andalusie

16°C Jasno

×