800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL RIO REAL MARBELLA GOLF

Rio Real Marbella Golf Hotel a Wellness Resort se nachází ve španělské Andaluzii.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Rio Real Marbella Golf Hotel a Wellness Resort se nachází ve španělské Andaluzii.

Ubytování

Albatros suite
Nejexkluzivnější apartmán, měřící přes 100 metrů čtverečních. S odděleným obývacím pokojem, prostornou ložnicí, velkou koupelnou s vanou a sprchovým koutem a velkou terasou s výhledem na golfové hřiště, ...

Eagle suite
Apartmá ve stylu New Yorku, při vstupu do apartmá projdete přes malé jídelní místo, které chytře navazuje na obývací část. k dispozici je hydromasážní vana s výhledem na golf ...

Birdie suite
Prostorné apartmá, měřící přes 50 metrů čtverečních. Velká koupelna, malé posezení a velkolepý soukromý balkon s výhledem na 11 jamek.

Par suite
Luxusní ubytování zařízené v jemných tónech Vás poze k relaxaci v pohodlí a elegance. Apartmá nabízí prostornou mramorovou koupelnu s vanou a samostatně stojící sprchový kout.

Vybavení

Rio Real Marbella Golf Hotel a Wellness Resort je malý top star hotel s 29 exkluzivními golfovými apartmány, 18 jamkovým golfovým hřištěm s club housem a wellness centrem. Je to jeden z nejlepších designových hotelů a golfových hřišť ve městě Marbella.

Zábava

Golf, tenis, wellness, koupání v moři, výlety po okolí.

Hřiště

Rio Real Golf Course

Rio Real Golf Course je jedno z najstarších hřišť v oblasti Marbella a nachází se v překrásném údolí mezi Středozemním mořem a horam. Toto nádherné, avšak obtížné hřiště, které nabízí ty nejnáročnější greeny je považováno za jedno z nejlepších v této oblasti. Bylo navrženo španělským golfovým architektem Javierem Aranou a patří k velmi malebným. Rovinatý terén, mírně se svažující k moři s fairways lemovanými stromy a řekou Real protékající hřištěm jej činí náročným. Nádherné výhledy na pobřeží poskytují jamky č. 4 a 5, zajímavá je jamka č.12 obklopená jezerem. Hřiště je chráněno před větrem, má příjemné subtropické klima a golf je zde možno hrát i v zimních měsících.

Počasí

Andalusie

23°C Jasno

×