800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PERLA MARINA

Hotel střední kategorie, v oblíbeném středisku Nerja. Jedná se o velice příjemný hotel ve skvělé poloze u písečné pláže a nedaleko od nádherného historického centra městečka. Hotel se nachází v malebné vesničce Nerja, která je vzdálena 50 km východně od Malagy. Historické centrum 800 m, několik obchůdků a restaurací 5 minut od hotelu. Městečko Nerja si stále uchovává původní maorský charakter, nacházejí se zde dílničky a obchůdky, nabízející výrobky místních řemeslníků, včetně sladkých vín a olivového oleje, medu a tropického ovoce, ale také mnoho mezinárodních restaurací s širokou nabídkou jídel a nápojů.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází v malebné vesničce Nerja, která je vzdálena 50 km východně od Malagy. Historické centrum 800 m, několik obchůdků a restaurací 5 minut od hotelu. Městečko Nerja si stále uchovává původní maurský charakter, nacházejí se zde dílničky a obchůdky nabízející výrobky místních řemeslníků, včetně sladkých vín a olivového oleje, medu a tropického ovoce, ale také mnoho mezinárodních restaurací s širokou nabídkou jídel a nápojů.

Ubytování

Prostorné pokoje a apartmá mají klimatizaci (individuální), koupelnu/WC, TV/sat., rádio, telefon, trezor (za poplatek). Apartmá s jednou nebo dvěma ložnicemi mají oddělenou obývací část a vybavenou kuchyňku. Maximální obsazenost: DR 3 dospělí, 2 dospělí + 1 dítě, AP 3 dospělí, 2 dospělí + 2 děti, AP2 5 dospělých + 1 dítě. Hotel disponuje pokoji přizpůsobenými pro handicapované klienty. Bezbariérový pohyb v celém areálu.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, bar, snack bar, parkoviště, venkovní bazén v zahradě, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, bar u bazénu. Hotel má 3 části, dvě hotelové a další s apartmány. Jedna z hotelových budov byla otevřena v sezoně 2005, v této části se nachází restaurace, konferenční sál, na střeše venkovní bazén s terasou. Tato nová budova je propojena se starší podzemní chodbou.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu.

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži. Nedaleko golfová hřiště. Zábava: Večerní vystoupení a show. Pro děti: Dětský bazén, dětská postýlka za poplatek – hradí se na místě v hotelu. Zvláštnosti: Pouhých 6 km od pobřeží se nachází maleb ná „bílá“ horská vesnička Frigiliana, kterou se určitě vyplatí navštívit.

Pláž

Hotel leží přímo u pláže s drobnými kamínky, bezproblémový vstup do moře.

Náš názor

Hotel střední kategorie v oblíbeném středisku Nerja. Jedná se o velice příjemný hotel se skvělou polohou u písečné pláže a nedaleko od nádherného historického centra městečka.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Andalusie

23°C Jasno

×