800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL FUERTE GRAZELMA

Nádherný hotel, který je určen klientům toužícím po klidu, relaxaci, daleko od pulzujících turistických center. Okolní příroda dotváří neopakovatelnou atmosféru této oblasti. Tento luxusní hotel se nachází v samém srdci národního parku Sierra Grazalema, uprostřed lesů a nádherné přírody. Vesnička Grazalema, vzdálená 5 km, je považována za jednu z nejkrásnějších bílých vesniček v Andalusii. Další zajímavé městečko Ronda je vzdálené 20 km, letiště Malaga 1 hodinu 45 minut. Služby průvodce CK pouze na telefonu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Nádherný hotel, který je určen klientům toužícím po klidu, relaxaci, daleko od pulzujících turistických center. Okolní příroda dotváří neopakovatelnou atmosféru této oblasti.
Tento luxusní hotel se nachází v samém srdci národního parku Sierra Grazalema, uprostřed lesů a nádherné přírody. Vesnička Grazalema, vzdálená 5 km, je považována za jednu z nejkrásnějších bílých vesniček v Andalusii. Další zajímavé městečko Ronda je vzdálené 20 km, letiště Malaga 1 hodinu 45 minut. Služby průvodce CK pouze na telefonu.

Ubytování

Všechny pokoje mají klimatizaci/topení (individuální), telefon, minibar, trezor (za poplatek), hudební kanál, koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, TV/sat. Maximální obsazenost: 3 dospělí, 2 dospělí + 1 dítě.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, terasa s bazénem, lehátky a slunečníky zdarma. Restaurace, bar, bar u bazénu, salonky, parkoviště, konferenční sál pro 350 osob, menší salonky pro 200 osob. Možnost připojení na internet.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu.

Sport a zábava

Možnost pronájmu kol, turistika v okolí, jízda na koni. Pro děti: Dětský koutek + minifarma, postýlka pro infanty, židličky v restauraci. Zvláštnosti: Hotel ve svém okolí nabízí nepřeberné možnosti výletů a procházek. Národní park Sierra de Grazalema je jednou z významných chráněných rezervací v Evropě.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Andalusie

12°C Jasno

×