Zobrazit všechny nabídky
Španělsko | Sierra de Grazalema

FUERTE GRAZELMA

  Poloha a popis

  Upozornění

  • Níže uvedený popis je informativní a právně nezávazný
  • Oficiální popis pořádající CK najdete v boxu “Detaily Vašeho zájezdu”

  Poloha

  Nádherný hotel, který je určen klientům toužícím po klidu, relaxaci, daleko od pulzujících turistických center. Okolní příroda dotváří neopakovatelnou atmosféru této oblasti.
  Tento luxusní hotel se nachází v samém srdci národního parku Sierra Grazalema, uprostřed lesů a nádherné přírody. Vesnička Grazalema, vzdálená 5 km, je považována za jednu z nejkrásnějších bílých vesniček v Andalusii. Další zajímavé městečko Ronda je vzdálené 20 km, letiště Malaga 1 hodinu 45 minut. Služby průvodce CK pouze na telefonu.

  Ubytování

  Všechny pokoje mají klimatizaci/topení (individuální), telefon, minibar, trezor (za poplatek), hudební kanál, koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, TV/sat. Maximální obsazenost: 3 dospělí, 2 dospělí + 1 dítě.

  Vybavení

  Vstupní hala s recepcí, terasa s bazénem, lehátky a slunečníky zdarma. Restaurace, bar, bar u bazénu, salonky, parkoviště, konferenční sál pro 350 osob, menší salonky pro 200 osob. Možnost připojení na internet.

  Stravování

  Snídaně a večeře formou bufetu.

  Sport a zábava

  Možnost pronájmu kol, turistika v okolí, jízda na koni. Pro děti: Dětský koutek + minifarma, postýlka pro infanty, židličky v restauraci. Zvláštnosti: Hotel ve svém okolí nabízí nepřeberné možnosti výletů a procházek. Národní park Sierra de Grazalema je jednou z významných chráněných rezervací v Evropě.