800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MELIA SOL Y NIEVE

"luxusní nově zrenovovaný hotel v centru střediska Pradollano v andalusské Sierra Nevadě v nadmořské výšce 2100m n. m. V okolí jsou bary, restaurace, obchůdky a noční život apres ski. Nedaleko je světoznámé město Granada (cca 45km) i Trevelez, kde se vyrábí skvělá španělská šunka ""jamon""."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

luxusní nově zrenovovaný hotel v centru střediska Pradollano v andalusské Sierra Nevadě v nadmořské výšce 2100m n. m. V okolí jsou bary, restaurace, obchůdky a noční život apres ski. Nedaleko je světoznámé město Granada (cca 45km) i Trevelez, kde se vyrábí skvělá španělská šunka "jamon".

Vybavení

recepce, 1bufetová restaruace na snídaně a večeře, 2. restaurace s výběrem z menu, bary, kavárna, konferenční sál, parkoviště kryté, bazén, vnitřní vyhřívaný bazén, obchod, biliár, prádelna, solarium, jacuzzi, místnost pro zavazadla, úschovna lyží, noční animační programy – živá hudba, směnárna, spa centrum – sauna, fitness atd.

Služby za poplatek

Yhi spa centrum – masáže a procedury, turecké lázně, ­jacuzzi, sauna, hydroterapie, kadeřnictví, hlídání dětí, internet na mince.

Ubytování

komfortní pokoje – koupelna, WC, vysoušeč vlasů, telefon, minibar, klimatizace, centrální topení, trezor za poplatek.

Skibus

lanovky 100m od hotelu.

Lanovky

100m od hotelu – lyžování v celé oblasti Sierra Nevada.

Strava

Snídaně:bufetové
Večeře:bufetové, servírované za poplatek

Počasí

Andalusie

17°C Bouřky

×