Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Španělsko | Sotogrande

APARTAHOTEL VISTA REAL ALCAIDESA

   Poloha a popis

   Poloha

   Vista Real se nachází velmi blízko Sotogrande a Gibraltaru, může být považován za začátek Costa del Sol, v provincii Cádiz. Má krásné přírodní okolí a záviděníhodné klima s průměrnou roční teplotou 17 º C. Areál je umístěný v privilegované enklávě v srdci Gibraltarského průlivu s nádherným výhledem (Středozemní moře, Giblartarské skály a Afrika), které je činí výjimečným.

   Ubytování

   Apartmány jsou plně vybaveny vysoce kvalitním nábytkem v koloniálním stylu vytvářejícím harmonické a pohodlné prostředí. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, skříněmi, TV (národní a satelit), bezplatným přístupem k internetu, vysoušeč vlasů a elektronickým trezorem. Parkování zdarma je samozřejmostí (1 parkovací místo na apartmán, v závislosti na dostupnosti). Kuchyně jsou vybaveny v rustikálním stylu kombinace dřeva a žulové desky, nerezovým odsavačem, sklokeramickou varnou deskou, mikrovlnnou troubou, lednicí a veškerým nádobím a příbory na vaření. Apartmány v přízemí mají soukromou zahradu s houpací sítí, ostatní pak terasu, také s houpací sítí abyste si mohli užívat slunce a relaxovat v soukromí.

   Vybavení

   Vista Real se skládá ze dvou staveb postavených v Andalusijském stylu. K dispozici je celkem 44 apartmánů, které byly navrženy tak, aby každý apartmán měl své soukromí a světlo. Vedle recepce se nachází hala, kde se podává snídaně a bar, kde jsou poskytovány služby. V okolí apartmánů se nacházejí bazény, zahrady a parkoviště. 5 minut od Vista Real, procházkou v přírodě, se nalézá dětské hřiště, dětmi velmi oblíbené.

   Zábava

   Pláž se nachází jen 600 metrů od apartmánů pohodlnou a příjemnou procházkou podél golfového hřiště Alcaidesa. Na pláži nikdy nebudete mít problém kam umístit ručník a pokud budete chtít soukromí, vždy najdete místo kde budete sami. Volný čas si můžete využit hrou golfu, tenisu. Případně můžete využít poznávací zájezdy do Gibraltaru, Ceuty, Tangeru, na hrad Castellartam či organizované výlety a pozorovat velryby, delfíny nebo ptáky ... a mnohem více!

   Hřiště

   Alcaidesa Links Golf Course

   Topografie terénu v Alcaidesa se skládá ze skalnatých strání svažujících se k moři a končící v úžasně krásné pláži, která má téměř 2 km. Značné množství jamek se nachází na pláži mezi písečnými dunami jen částečně obklopenou vegetací. Jamky 18-jamkové hřiště jsou poskládány jedna za druhou tak, že první jamka začíná u klubovny a až poslední 18. jamka vás k ní přivede zpět. Obtížnost hřiště zvyšují neustále se vyskytující větry v přímořské oblasti. Z libovolného místa na hřišti je krásný výhled na Středozemní moře, Gibraltarský průliv a severní Afriku.

   Cena zahrnuje

   AVR 1-3 2,3,5 nocí ubytování v apartmánu s ložnicí a obývacím pokojem (min. 2 osoby), 1,2,4 green fee na golfových hřištích Alcaidesa Links Golf Resort, garantované hrací časy,pronájem auta - car class Economy - typ Ford Ka (jedno auto pro dvě osoby), povinné pojištění CK proti úpadku ve smyslu zákona 159/99 Sb. AVR 4-6 2,3,5 nocí ubytování v apartmánu s 2 ložnicemi a obývacím pokojem (min. 4 osoby), 1,2,4 green fee na golfových hřištích Alcaidesa Links Golf Resort, garantované hrací časy,pronájem auta - car class Economy - typ Ford Ka (jedno auto pro dvě osoby), povinné pojištění CK proti úpadku ve smyslu zákona 159/99 Sb.

   Cena nezahrnuje

   Letenku, další golfové hry, cestovní a golfové pojištění, Na vyžádání Vám zajistíme kompletní služby, včetně letenek, transferů, půjčení auta a jiné.

   Příplatky

   Snídaně (bufet) - 160,- Kč