800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTAHOTEL VISTA REAL ALCAIDESA

Vista Real se nachází velmi blízko Sotogrande a Gibraltaru, může být považován za začátek Costa del Sol, v provincii Cádiz. Má krásné přírodní okolí a záviděníhodné klima s průměrnou roční teplotou 17 o C. Areál je umístěný v privilegované enklávě v srdci Gibraltarského průlivu s nádherným výhledem (Středozemní moře, Giblartarské skály a Afrika), které je činí výjimečným.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Vista Real se nachází velmi blízko Sotogrande a Gibraltaru, může být považován za začátek Costa del Sol, v provincii Cádiz. Má krásné přírodní okolí a záviděníhodné klima s průměrnou roční teplotou 17 º C. Areál je umístěný v privilegované enklávě v srdci Gibraltarského průlivu s nádherným výhledem (Středozemní moře, Giblartarské skály a Afrika), které je činí výjimečným.

Ubytování

Apartmány jsou plně vybaveny vysoce kvalitním nábytkem v koloniálním stylu vytvářejícím harmonické a pohodlné prostředí. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, skříněmi, TV (národní a satelit), bezplatným přístupem k internetu, vysoušeč vlasů a elektronickým trezorem. Parkování zdarma je samozřejmostí (1 parkovací místo na apartmán, v závislosti na dostupnosti). Kuchyně jsou vybaveny v rustikálním stylu kombinace dřeva a žulové desky, nerezovým odsavačem, sklokeramickou varnou deskou, mikrovlnnou troubou, lednicí a veškerým nádobím a příbory na vaření. Apartmány v přízemí mají soukromou zahradu s houpací sítí, ostatní pak terasu, také s houpací sítí abyste si mohli užívat slunce a relaxovat v soukromí.

Vybavení

Vista Real se skládá ze dvou staveb postavených v Andalusijském stylu. K dispozici je celkem 44 apartmánů, které byly navrženy tak, aby každý apartmán měl své soukromí a světlo. Vedle recepce se nachází hala, kde se podává snídaně a bar, kde jsou poskytovány služby. V okolí apartmánů se nacházejí bazény, zahrady a parkoviště. 5 minut od Vista Real, procházkou v přírodě, se nalézá dětské hřiště, dětmi velmi oblíbené.

Zábava

Pláž se nachází jen 600 metrů od apartmánů pohodlnou a příjemnou procházkou podél golfového hřiště Alcaidesa. Na pláži nikdy nebudete mít problém kam umístit ručník a pokud budete chtít soukromí, vždy najdete místo kde budete sami. Volný čas si můžete využit hrou golfu, tenisu. Případně můžete využít poznávací zájezdy do Gibraltaru, Ceuty, Tangeru, na hrad Castellartam či organizované výlety a pozorovat velryby, delfíny nebo ptáky ... a mnohem více!

Hřiště

Alcaidesa Links Golf Course

Topografie terénu v Alcaidesa se skládá ze skalnatých strání svažujících se k moři a končící v úžasně krásné pláži, která má téměř 2 km. Značné množství jamek se nachází na pláži mezi písečnými dunami jen částečně obklopenou vegetací. Jamky 18-jamkové hřiště jsou poskládány jedna za druhou tak, že první jamka začíná u klubovny a až poslední 18. jamka vás k ní přivede zpět. Obtížnost hřiště zvyšují neustále se vyskytující větry v přímořské oblasti. Z libovolného místa na hřišti je krásný výhled na Středozemní moře, Gibraltarský průliv a severní Afriku.

Příplatky

Snídaně (bufet) - 160,- Kč

Počasí

Andalusie

5°C Jasno

×