800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL NH SOTOGRANDE

  • Hotel se nachází v blízkosti pláže a golfového hřiště

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Hotel

Hotel má 106 pokojů, s možností výběru Standard, Superior, Junior Suite a Suite. Moderní prostory jsou vyzdobeny v teplých barvách a mnohé mají výhled na zahrady a golfové hřiště La Canada.Hotelová zahrada je fantastické místo - má bazén, terasu a paddle tenis. Uvnitř hotelu naleznete moderní bar a restauraci.

Hřiště

Almenara Golfbyla otevřena v roce 1998, má tři devítijamkové okruhy, z nichž každý je duchovním dítětem architekta Dava Thomase a také zde naleznete velmi rozsáhlé cvičné a výukové prostory. Tři 9 jamková hřiště (Los Pinos, Los Lagos a Los Alcornoques) mohou být kombinovány do 3 různých 18 jamekových hřišť. Každé ze tří hrišť má svůj vlastní charakter. Zvlněné fairwaye, bunkry, klikaté potůčky a vodními překážkami jsou součástí všech 3 devítek. Greeny v Almenara jsou bez poskvrnky a  jsou lemovány korkovými stromy nebo borovicemi.

Pokoje

Většina pokojů má balkon nebo terasou, takže si můžete opravdu vychutnat výhled do zahrady a na golfové hřiště.Superior pokoje, Junior Suites a Suites mají užitečné doplňky, jako jsou župany a pantofle, vysoušeč vlasů, kosmetické zrcadlo a sadu toaletních potřeb.

Poloha

NH Sotogrande hotel se nachází blízko zlaté pláže na Costa del Sol, stejně jako blízko některé z španělských nejlepších golfových hřišť, 15 minut jízdy od přístavu Sotogrande, která je lemován bary a restauracemi, letiště Gibraltar letiště je vzdáleno 20 minut a letiště Malaga 1 hodinu.

Zábava

Bazén, golf, výlety po okolí - Malaga, Gibraltar, Mijas.

Slevy

Polopenze - 590,- Kč/denSemi all inclusive  - 1.100,- Kč

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 20 min.

Počasí

Andalusie

20°C Jasno

×