800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MANCONFORT BEACH CLUB

Hotel leží přibližně 20 metrů od široké písečné pláže, kterou od hotelu dělí pouze promenáda. Do centra je to asi 20 minut příjemné procházky podél moře.V okolí hotelu na promenádě je mnoho barů, restaurací i obchůdků.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel leží přibližně 20 metrů od široké písečné pláže, kterou od hotelu dělí pouze promenáda. Do centra je to asi 20 minut příjemné procházky podél moře.V okolí hotelu na promenádě je mnoho barů, restaurací i obchůdků.

Vybavení hotelu

3* hotel, recepce, bar a kavárna, výtahy, restaurace, 2 venkovní bazény pro dospělé a bazén pro děti, vnitřní bazén s jacuzzi a saunou, kino, bowlingová dráha (za poplatek), herna s kulečníkem a biliárem, venkovní dětské hřiště a bohatý animační program a živá hudba.

Vybavení pokoje

2-lůžkové pokoje s příslušenstvím a klimatizací, možnost až 2 přistýlek, TV-SAT, telefon, bezpečnostní trezor (za poplatek), balkón.

Strava

All Inclusive (kromě stravování formou plné penze zahrnuje velký výběr snacků pizza, saláty, sendviče, zmrzlinu, alkoholické i nealkoholické nápoje místní produkce v době 9:00-24:00 a také sportovní aktivity tenis, basketbal, kola, stolní tenis, fitness)

Hodnocení

hotel vhodný především pro rodiny s dětmi, klidnější prostředí.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2,5 km
Nákupní možnosti: 2,5 km

Počasí

Andalusie

31°C Jasno

×