Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Španělsko | Andalusie - Costa del Sol | Torremolinos

Palia Las Palomas

   Hodnocení

   4563 reviews

   Poloha a popis

   Vybavení

   Tento hotel pochází z roku 1968. Objekt hostům nabízí celkem 303 pokojů. Po příjezdu do objektu jsou hosté uvítáni ve vstupní hale s recepcí, která je otevřena 24 hodin. Check in/check out je možný 24 hodin. Do většiny poschodí lze dojet výtahem. V hotelu je hotelový sejf a směnárna. Díky internetu, který je k dispozici ve společných prostorách, zůstanou hosté v kontaktu se světem. V objektu se nachází restaurace, bar a hospoda. Jsou zde i různé obchody. V areálu je hezká zahrada a hřiště. Je zde TV místnost. Hosté mohou zaparkovat v garáži nebo na parkovišti. Dále je možné využít lékařskou službu a prádelnu.

   Vybavení pokoje

   V pokojích je ústřední topení a koupelna. Většina pokojů má balkón s krásným výhledem. Vybavení pokojů zahrnuje telefon, televizi a sejf. Komfortně vybavené koupelny mají sprchový kout.

   Sport/zábava

   Objekt má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Odpočívat lze na lehátkách se slunečníky. V baru u bazénu lze koupit osvěžující nápoje. Kdo chce i na dovolené sportovat, ten se může věnovat tenisu a lukostřelbě. Golf je za poplatek. Pro fanoušky vodních sportů je zde potápění. Také nabídka indoorových sportovních aktivit je bohatá, je zde například stolní tenis a kulečník. V hotelu je wellnes zóna, ve které je možné využít saunu a masáže. Objekt nabízí mnoho zábavních aktivit, například animační program, diskotéku a miniklub.

   Stravování

   Hosté si mohou vybrat, zda budou chtít snídaně, obědy nebo večeře.

   Platba

   Je možné zaplatit platebními kartami American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248