Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Španělsko | Aragonie | La Muela

Altovento

   Hodnocení

   3.51,073 reviews

   Poloha a popis

   Vybavení

   Hotel je z roku 2008. Hosté mají celkově k dispozici 52 pokojů. Po příjezdu do objektu jsou hosté uvítáni ve vstupní hale s recepcí, která je otevřena 24 hodin. Check in/check out je možný 24 hodin. Do většiny poschodí lze dojet výtahem. Je zde hotelový sejf. Ve společných prostorách se mohou hosté přes WiFi připojit k internetu. V objektu se nachází restaurace, jídelna, snídaňový salónek, kavárna, bar a hospoda. Je tady také hezká zahrada. Hosté mohou zaparkovat v garáži nebo na parkovišti. K nabídce patří i prádelna.

   Vybavení pokoje

   Pokoje mají klimatizaci, ústřední topení a koupelnu. Také je zde sejf a minibar. K základnímu vybavení patří připojení k internetu, telefon, televize a WiFi. Některé pokoje jsou bezbariérové. V koupelnách je sprchový kout a vana. Je zde vysoušeč vlasů. Ke komfortímu vybavení koupelen patří kulisová hudba. Je možné rezervovat koupelnu s bezbariérovým přístupem.

   Sport/zábava

   Je tady také diskotéka.

   Stravování

   V hotelu jsou na výběr tyto typy stravování - nocleh se snídaní, polopenze a plná penze. Hosté si mohou vybrat, zda budou chtít snídaně, obědy nebo večeře. Objekt nabízí také speciální nabídky stravování.

   Platba

   Je možné zaplatit platebními kartami American Express, Visa a MasterCard.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248