800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyBaleáry - Portugalsko - Maroko

"

Janov – Málaga – Cádiz – Lisabon – Casablanca – Palma de Mallorca – Port Mahon-Menorca – Vilefranche-Nice – Janov

Pozoruhodná trasa s bohatým programem naplněným poznáváním krás historické Malagy, Lisabonu, královských měst Maroka i působivých ostrovů Mallorca a Menorca. Unikátní plavba lodí pouze ve třech termínech!

"

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

JANOV (ITÁLIE)
Vlastní doprava do přístavu (na vyžádání zajistíme letenky a transfery), nalodění. Po nalodění (zpravidla po 10.00) lze začít čerpat plnou penzi. Vyplutí v 16.00.

2. den

PLAVBA NA LODI

3. den

MÁLAGA (ŠPANĚLSKO)
Málaga, založená Féničany je známá díky blízkým plážím Costa del Sol láká návštěvníky také bohatou historií. Doporučujeme prohlídku Alhambry (fakult.).

4. den

CÁDIZ (ŠPANĚLSKO)
Také nejstarší město Španělska, Cádiz, bylo založeno Féničany. Díky bezmála třem stoletím muslimské nadvlády zde nalezneme cenné poklady nejen evropských kultur.

5. den

LISABON (PORTUGALSKO)
Lisabon je nejzápadnějším evropským hlavním městem. Největší slávu zažilo v 15. a 16. století, kdy se Portugalsko stalo námořní velmocí. Za návštěvu stojí Jeronýmův klášter, čtvrť Belem, či Muzeum námořní plavby.

6. den

PLAVBA NA LODI

7. den

CASABLANCA (MAROKO)
Odedávna důležitý obchodní přístav s rozmanitou směsicí africké, arabské a evropské kultury. V rámci fakultativních výletů lze absolvovat prohlídku města, výlet do jednoho z královských měst Marrákeše, Fésu, či dnešního hlavního města země - Rabatu.

8. den

PLAVBA NA LODI

9. den

PALMA DE MALLORCA (ŠPANĚLSKO)
Malebné uličky starého města, monumentální katedrála La Seu a pláž Playa de Palma, nabízejí něco pro každého. Před tím, než se vrhnete do víru nočního života, navštivte Dračí jeskyně (fakultativně).

10. den

PORT MAHON (MENORKA - ŠPANĚLSKO)
Ostrov spadal kdysi pod nadvládu mocných severoafrických Maurů. Později byl kvůli své poloze častým předmětem válek mezi Brity, Francouzi a Španěly. Dnes je to vstupní brána na nepříliš rušný ostrov, který skrývá nemalé přírodní a archeologické bohatství a je na seznamu UNESCO.

11. den

VILLEFRANCHE - NICE (FRANCIE)
Tento přístav je branou na Francouzskou riviéru a do jejích proslulých měst Nice, Cannes či Monte Carlo. Návštěvu alespoň jednoho z nich byste si rozhodně neměli nechat ujít. Zde žijí a rekreují se slavní a bohatí.

12. den

JANOV (ITÁLIE)
Snídaně. Vylodění, vlastní doprava zpět do ČR (případně transfer na letiště a odlet do Prahy. Přílet do Prahy).

Technická data lodě MSC Melody

Délka: 205 m, šířka: 30 m, palub: 8, posádka: 535, hosté: 1.064 (1492 s přistýlkami), rychlost:18 uzlů, výtlak: 35.200 t.
Vybavení lodě : různě tematicky zaměřené bary, diskotéka, obchody duty free, casino, divadelní a koncertní sál, zábavní program a prostory pro děti a mládež, kosmetický salon, lázně, okruh na běhání, fitness centrum, bazény, vířivky, čistírna.
Vybavení kajut : WC/sprcha, šatník, TV/satelit, telefon, zásuvky 110/220 V.
Stravování : restaurace s mezinárodní kuchyní.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Andalusie

19°C Jasno

Barcelona a okolí

17°C Jasno

Costa Brava

13°C Jasno

Formentera

18°C Jasno

Ibiza

18°C Jasno

Madrid a okolí

15°C Jasno

Mallorca

18°C Polojasno

Menorca

20°C Oblačno

×