800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Rozpis ceny

Zážitky z dovolené Barcelony a okolí

Přidejte zážitek

Podělte se s ostatními o své zážitky.

Podělte se s námi o zážitky z Vaší dovolené. Zúčastnili jste se faktultativních výletů nebo jste cestovali na vlastní pěst? Poraďte všem, kteří se také chystají na dovolenou do této země, na co by si měli dávat pozor, čeho se vyvarovat nebo kam se určitě podívat. Váš příspěvek pomůže ostatním!Pokud budete v Barceloně, nezapomeňte tuto ulici navštívit. Je plná stánků, umělců a hlavně živých soch. Některé jsou tak věrohodné jako třeba ta na fotce. Do dneška netuším, na čem seděl. Ti zvídavější kontrolovali prostor pod ním i rukou a taky na nic nepřišli.

Autor: Kateřina Kratochvílová , navštíveno 9/2010 Celý zážitek

Barcelona jest jednim z nejuzasnejsich mest sveta, nezbyva nez vrele doporucit vsem. Jeji kouzlo na vas padne hned od sameho zacatku. Pro cecha prijatelne jednak tim, ze se tam neztratite a jednak podobnou mentalitou obyvatelstva.

Autor: Esa Pirness , navštíveno 8/2008 Celý zážitek

krásný západ slunce v Peniscole

Byla jsem s jedním dítětem v Peniscole na dovolena .Ne nemohu napsat,že by se nám dovolená nějak nelíbila ba naopak,byli jsme spokojeni ,koupila jem synovi originál Španělskou nugetu a na chuť výborné klobásku a sálám,Kdo byl ve Španělsku jistě mi dá za pravdu,jak mají skvělé salámy,hlavně ty trvanlivé.Syn mě uprosil atˇkoupíme domů,no nic neobvyklého proč by ne .Jenže jsme jaksi nakupovali jak kdyby nám u nás v čechách nebylo co koupit.Naše skřín se proměnila ve spižírnu ,vyselo zde 5 šišek…

Autor: Danuše Neumannová (48 let), navštíveno 7/2008 Celý zážitek


Počet zážitků na stránku
1-3 z 3
×