800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LE MERIDIEN BARCELONA

Hotel ideálně situovaný na známém bulváru Las Ramblas, v uměleckém a komerčním centru města. Hotel byl renovovaný v roce 2008. V pěším dosahu se nachází známá díla A. Gaudího, dobře dostupný je také přístav, Gotická čtvrt s chrámem Sagrada Familia, opera El Liceo, muzea a restaurace. Hotel posazený na okraji Las Ramblas je nedaleko od pulzujícího náměstí Plaza Cataluna.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

La Rambla 111 (metro: Catalunya). Hotel ideálně situovaný na známém bulváru Las Ramblas, v uměleckém a komerčním centru města. Hotel byl renovovaný v roce 2008. V pěším dosahu se nachází známá díla A. Gaudího, dobře dostupný je také přístav, Gotická čtvrt s chrámem Sagrada Familia, opera El Liceo, muzea a restaurace. Hotel posazený na okraji Las Ramblas je nedaleko od pulzujícího náměstí Plaza Cataluña.

Ubytování

233 luxusních pokojů, většina s výhledem na Las Ramblas (klimatizace, fén, internet, žehlička / žehlící prkno, mini bar, nekuřácké pokoje, placené TV kanály, sat TV, trezor, psací stůl).

Vybavení

Bar, business centrum, konferenční prostory, bezbariérový přístup, fitness, čistírna, parkoviště, restaurace, pokojový servis, internet.

12000

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Barcelona a okolí

23°C Skoro jasno

×