800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyLetecký eurovíkend v Barceloně - RAFAEL BADALONA

  • Čtyřdenní výlet s návštěvou historických památek
  • Komfortní ubytování jen pár kroků od moře
  • Stanice metra, restaurace a bary v blízkosti hotelu

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha a popis

Slavná katalánská metropole Barcelona je místem, které snoubí hlubokou historii s modernou, moře i hory a nezapomenutelnou tradiční architekturu s novými trendy. Seznámíte s nejznámějšími místy této půvabné středomořské destinace, které vévodí jedinečné stavby Antony Gaudího. Prohlédnete si majestátní chrám Sagrada Familia, noblesní čtvrť Eixample, slavný chrám katalánského fotbalu Nou Camp a pokocháte se jedinečnými výhledy z olympijského vršku Montjuick. Kromě toho tu lákají pulzující nákupní třídy, spousta romantických restaurací, výtečné jídlo a nevšední kulturní zážitky, které vás dostanou za hranici všedních dní.

1. den

Přílet do Barcelony, transfer a ubytování v hotelu. Možno absolvovat fakultativní panoramatický okruh s českým průvodcem, během kterého uvidíte exteriéry Plaza Espaňa, Montjuic, Olympijský přístav, Park Guell, Sagrada Familia, Barceloneta, Eixample, Passeig de Gracia, La Pedrera, Plaza Catalunya a Casa Batlló. Večer se koná informativní schůzka s delegátem v lobby hotelu.

2. den

Druhý den ráno vás po snídani čeká informativní schůzka v lobby hotelu. Dopoledne se můžete vydat na procházku s českým průvodcem historickým centrem Barcelony. Podíváte se na známý bulvár Las Ramblas, katedrálu La Seu, gotickou čtvrť, okouzlující náměstí Plaza del Rey a projdete si středověké uličky čtvrti El Born s překrásným svatostánkem Santa Maria del Mar. Odpoledne si užijete individuální program k návštěvě interiérů Gaudího paláců, nedokončené Gaudího katedrály Sagrada Familia či výjezd na svah Tibidabo, odkud se vám nabídne nádherný výhled na celou Barcelonu a okolí. Večer budete mít možnost povečeřet v přístavu.

3. den

Po snídani se můžete vydat na půldenní fakultativní výlet s českým průvodcem na katalánskou národní horu Monserrat s klášterem z roku 1025, která leží severozápadně od Barcelony. Odpoledne strávíte individuálně.

4.den

Po snídani se vyklidí pokoje a uloží zavazadla dle pokynů průvodce. Poté si ještě Barcelonu užijete dle vlastního uvážení. Odpoledne vás čeká transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.

Hotel Rafael Badalona ****

Hotel Rafael Badalona se rozpíná v městské čtvrti Badalona. Je umístěn asi 10 minut pěší chůze od stanice metra L2 – Badalona Pompeu Fabra, odkud se asi za 20 minut bez přestupů dopravíte do centra města. Nedaleko ubytování najdete celou řadu restaurací, barů, obchodů a větší supermarket. K moři se snadno dostanete příjemnou pětiminutovou procházkou. Součástí hotelu je i restaurace, bar a fitness.

Vybavení pokojů

  • Koupelna
  • Toaleta
  • Klimatizace
  • Satelitní televizor
  • Minibar
  • Sejf
  • Wi-Fi připojení

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Možnosti ubytování

Počasí

Barcelona a okolí

19°C Skoro jasno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL ABBA SANTS

HOTEL ABBA SANTS

Španělsko, Barcelona a okolí, Barcelona

Cena od: 12 750 Kč

Pro skupinu:

VILAMARI

VILAMARI

Španělsko, Barcelona a okolí, Barcelona

Cena od: 12 820 Kč

Pro skupinu:

HOTEL BARCELO RAVAL

HOTEL BARCELO RAVAL

Španělsko, Barcelona a okolí, Barcelona

Cena od: 13 690 Kč

Pro skupinu:

×