800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyCesta po španělském království autokarem

Costa Brava | Zaragoza | Madrid | Toledo | Granada | Córdoba | Sevilla | Gibraltar | Peňíscola | Montserrat | Barcelona

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1. den: Odjezd z ČR v dopoledních hodinách dle nástupních míst. 2. den: Příjezd a ubytování v hotelu na pobřeží Costa Brava/Costa Maresme, volno s možností koupání, večeře a nocleh. 3. den: Snídaně, odjezd v ranních hodinách do Zaragozy – prohlídka města (katedrála, náměstí Santa María del Pilar, mudéjarské kostely, Aljafería), odjezd do Madridu, ubytování v okolí města a večeře. 4. den: Snídaně, odjezd k prohlídce královského paláce El Escorial, okružní projížďka a prohlídka Madridu – Puerta del Sol, Plaza Mayor, exteriéry královského paláce nebo možnost návštěvy galerie El Prado, večeře a ubytování v okolí města Madrid. 5. den: Snídaně, odjezd do Toleda, prohlídka města (katedrála, chrám sv. Tomáše, náměstí Zocodóver) a návštěva tradiční toledské manufaktury (ozdobné zbraně z toledské oceli, šperky), odjezd do Granady, ubytování v okolí města a večeře. 6. den: Snídaně, prohlídka Granady (mj. katedrála, královská kaple, Albaicín), odpoledne fakultativně prohlídka arabského sídelního paláce Alhambra se zahradami Generalife, volno, večeře, fakultativně večerní návštěva představení flamenca, nocleh v okolí města Granada. 7. den: Snídaně, odjezd do Córdoby, prohlídka města (mešita, exteriéry Alcázaru, Židovské město), odjezd do Sevilly, ubytování v okolí města, večeře. 8. den: Snídaně, Sevilla – prohlídka města (katedrála, La Giralda, Zlatá věž, čtvrť Santa Cruz, Alcázar), odjezd k prohlídce britské kolonie Gibraltar, následuje noční přejezd na Costa Azahar. 9. den: V dopoledních hodinách příjezd na pobřeží Costa Azahar – Peňíscola (prohlídka městečka, hradu nebo možnost koupání), ve večerních hodinách odjezd na Costa Bravu, ubytování, večeře a nocleh. 10. den: Po snídani odjezd do Gerony, historického centra Katalánska s jednou z nejzachovalejších středověkých židovských čtvrtí, středověkými hradbami, katedrálou a krásnými románskými kostely. Pokračování do městečka Tossa de Mar, jednoho z nejkrásnějších středisek na pobřeží Costa Brava (mj. uvidíte Villa Vieja - opevněnou část Tossy s hradbami z 12. a 13. století a obrannými věžemi). Návrat do hotelu si lze zpříjemnit cestou lodí (fakultativně), večeře a nocleh v hotelu. 11. den: Snídaně, dopoledne prohlídka horského kláštera Montserrat – nejvýznamnější poutní místo Katalánska, odpoledne prohlídka Barcelony – katalánské metropole, mj. gotická čtvrť, Las Ramblas, světoznámá stavba Antonia Gaudího – exteriéry Sagrada Familia, domy La Pedrera a Casa Batlló, možnost návštěvy mořského akvária. V podvečerních hodinách návrat do hotelu, večeře a nocleh. 12. den: Snídaně a volný program, v odpoledních hodinách odjezd zpět do ČR. 13. den: Příjezd do ČR ve večerních hodinách.

Naše tipy pro správnou volbu

Návštěva nejdůležitějších památek Španělska (Granada, Costa Azahar - Peňíscola, Montserrat, Barcelona) v rámci autokarového zájezdu. Prohlídka tradiční toledské manufaktury. Obě cesty autokarem.

Nástupní místa autokaru

Trasa 1: Praha, Beroun, Rokycany, Plzeň, Svatá Kateřina - zdarma Svoz 2: Teplice, Ústí nad Labem, Most, Chomutov, Karlovy Vary Svoz 3: Liberec, Jablonec, Turnov, Mladá Boleslav Svoz 4: Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady, Chrudim Svoz 5: Brno, Jihlava, Humpolec Svoz 6: Opava, Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Přerov, Olomouc

Počasí

Andalusie

23°C Jasno

Barcelona a okolí

20°C Polojasno

Costa Brava

18°C Jasno

Formentera

23°C Skoro jasno

Ibiza

23°C Skoro jasno

Madrid a okolí

22°C Skoro jasno

Mallorca

20°C Skoro jasno

Menorca

20°C Skoro jasno

×