800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyCesta po španělském království - letecky

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z Prahy, přílet do Španělska a transfer na ubytování. Volno u moře. Večeře, nocleh.

2. den

Snídaně. Odjezd v ranních hodinách do Zaragozy – prohlídka města (katedrála, nám. Santa María del Pilar, mudéjarské kostely, arabský palác Aljafería, městská tržnice). Přejezd do Madridu, ubytování v okolí města a večeře. Nocleh.

3. den

Snídaně. Odjezd k prohlídce královského paláce El Escorial, návrat do Madridu, okružní projížďka, prohlídka města (Puerta del Sol, Plaza Mayor, exteriéry královského paláce, památník Cervantesův nebo možnost návštěvy galerie El Prado). Večeře. Nocleh.

4. den

Snídaně. Toledo – prohlídka města (katedrála, chrám sv. Tomáše, náměstí Zocodóver, muzeum El Greca), návštěva tradiční toledské manufaktury (ozdobné zbraně z toledské oceli, šperky). Odjezd do Granady, ubytování v okolí města, večeře. Nocleh.

5. den

Snídaně. Prohlídka Granady (katedrála, královská kaple, Albaicín), prohlídka arabského sídelního paláce Alhambra se zahradami Generalife (nutná záloha a rezervace nejpozději 1 měsíc před odletem). Volno, večeře (fakultativní večerní možnost návštěvy představení flamenca). Nocleh.

6. den

Snídaně. Odjezd do Córdoby – prohlídka města (mešita, exteriéry Alcázaru, Židovské město, typické „květinové“ ulice s arabskými patii). Přejezd do Sevilly, ubytování v okolí města, večeře. Nocleh.

7. den

Snídaně. Sevilla – prohlídka města (katedrála, La Giralda, Zlatá věž, čtvrť Santa Cruz s typickými patii, maurský palác Alcázar – exteriéry). Odjezd k prohlídce britské kolonie Gibraltar (návštěva nejjižnějšího místa evropského kontinentu). Noční přejezd na pobřeží Costa Azahar.

8. den

V ranních hodinách příjezd na pobřeží Costa Azahar, Peňíscola (hrad Papa Luna, středověké městečko, možnost koupání, projížďky lodí). Příjezd na pobřeží Costa Brava/Costa Maresme ve večerních hodinách, ubytování, večeře. Nocleh.

9. den

Snídaně. Odjezd do Gerony, města s jednou z nejzachovalejších středověkých židovských čtvrtí, kouzelnými středověkými hradbami a krásnými romáskými kostely (katedrála s věží Karla Velikého, románské kostely San Pere de Galligants a Sant Nicolau, židovská čtvrť, středověké hradby). Následuje odjezd do Tossa de Mar, jednoho z nejkrásnějších letovisek na pobřeží Costa Brava (Villa Vieja – opevněná část Tossy – hradby z 12. a 13. století s obrannými věžemi, centrum s domy z 14. až 17. století, kostel Sant Vincenc). Návrat na ubytování si můžeme zpříjemnit cestou lodí (fakultativně), večeře. Nocleh.

10. den

Snídaně. Odjezd v ranních hodinách, prohlídka kláštera Montserrat, prohlídka Barcelony (gotická čtvrť, Las Ramblas, Kolumbův památník, Antonio Gaudí – exteriéry Sagrada Familia, La Pedrera, Casa Batlló, možnost návštěvy mořského akvária či muzea Picassa). Večeře. Nocleh.

11. den

Snídaně, volný program. Transfer na letiště a odlet do ČR.

Počasí

Andalusie

20°C Jasno

Barcelona a okolí

21°C Převážně oblačno

Costa Brava

17°C Oblačno

Formentera

17°C Polojasno

Ibiza

17°C Polojasno

Madrid a okolí

14°C Jasno

Mallorca

16°C Skoro jasno

Menorca

19°C Skoro jasno

×